باقلواهای بیبی طرفداران زیادی دارد

از دیگر قنادیهایی که شیرینی دانمارکیاش معروف است قنادی گاندی در ابتدای خیابان گاندی داخل پاساژ است. این را به خاطر داشته باشید، اگر تصور شما این است که با چند یخچال پر از کیکی و شیرینی و چیدن شمع بر روی دیوار مانند قدیم می توانید جذب مشتری بالایی داشته باشید، باید بگوییم کاملا در اشتباه هستید. گاهی فلان نقطه شهر، خیلی کشش فروش شیرینی ندارد، پس نیازی به اجاره مکان بزرگ و خرید لوازم زیاد نیست؛ اما اگر در یکی از شلوغ ترین نقطهها باشید، مسلماً با یک مکان کوچک نمیتوانید خیلی درآمد بالایی به دست بیاورید. 1. کره به دما رسیده را با همزن بزنید تا نرم و سبک شود. 1. روغن (به جای روغن نیمه جامد معمولی، از روغن صاف قنادی هم میتونین استفاده کنین) و پودر قند الک شده رو داخل ظرفی مخلوط کنید و با همزن حدود ۱۰ دقیقه هم بزنید تا کاملا روشن، پوک و سبک بشه! 4. خمیر را روی کاغذ روغنی با وردنه پخش کرده و با قالب گلهای یک اندازه در میاوریم.

می توانید با توجه به اندازه کیک تان و مقادیر دلخواه این نسبت ها را ضرب یا تقسیم کنید. مقدار موادی که در این قسمت ذکر شده، برای تهیه خامه قنادی به اندازه ۴ لیوان کافی است. در پایان ذکر این نکته ضروری به نظر میرسد که هیچ ترتیب خاصی در انتخاب و معرفی شیرینی فروشیهای مذکور لحاظ نشده است. اما این روزها بهترین شیرینی را از کجا میشود خرید و بهترین قنادیها و شیرینی فروشیهای تهران کدامهاست؟ قنادی شهرزاد یکی از بهترین قنادیهای تهران است که همه جوره توقع آدم را از یک قنادی خوب برآورده میکند. قنادی پوپک در یوسفآباد قنادی خوب دیگری است که در کیفیت با بی بی رقابت میکند. پس از انقلاب کمونیستی شوروی سابق فردی از اهالی خارکف (اوکراین ) به نام تربوغوسیان خانوادهاش را به ایران میفرستد و خودش نیز پس از مدتی به ایران مهاجرت میکند و باهم یک نانوایی باز میکنند و مشغول به کار میشوند. مردم معمولا به قنادیهایی که قدمت بیشتری دارند اعتماد بیشتری میکنند.

پیشخوان مغازه را ترافلهای شکلاتی، شکلات های ویفری، فندقی پر کردهاند و از رولت و قهوه فرانسهاش هم بسیار تعریف میکنند. شرایط مالی لئون و آنیک؛ اما پس از مدتی آنها را به شراکت با زوج دیگری سوق داده و از آن پس، مردها در کارگاه زیرزمینی مغازه قنادی میکردند و همسرانشان در طبقه بالا، با قهوه دستساز به استقبال مشتریان میرفتند.عکاس: ناشناستا قبل از اتمام ساخت کلیسای سرکیس مقدس که امروزه به نمادی در خیابان ویلا تبدیل شده و کمتر از دو سال پس از افتتاح کافه قنادی، شیرینیهای ترد و تازه و اصیل لرد در ازدحام و صف طولانی مشتریان تمام میشد. طبقه دوم این قنادی کافی شاپ دارد و برای خوردن شیرینی با قهوه جان میدهد. از قدیمی ترین و معروفترین قنادی های مشهد که به تازگی شعبه دوم آن هم در بلوار وکیل آباد با دکوراسیونی شیک و زیبا افتتاح گردیده است. اکنون خامه، وانیل و خاک قند را در درون ظرف ریخته و با چنگال و به شکل دستی هم می زنیم و سپس درب آن را بسته و در فریزر قرار می دهیم. حالا تخم مرغ را به همراه وانیل و خامه به روغن قنادی اضافه می کنیم، سپس با همزن برقی مخلوط می کنیم، تا مواد با هم ترکیب شود.

در ظرفی پنیر خامهای، خامه و شکر را با همزن برقی هم بزنید و در مرحله بعد تخم مرغ، ماست، پودر کاکائو و وانیل را به ترکیب اضافه کنید. پس از هم زدن خامه حجم زیادی پیدا خواهد کرد. ممکن است بدون آدرس دقیق برای پیدا کردن هانس راهی خیابان آبان واقع در کریمخان شوید و هانس را پیدا نکنید، چون هانس واقع در کوچهای است و برای رسیدن به آن باید از حیاطی بگذرید. هرچه از ساعت کار این قنادی در طول روز میگذرد از تنوع شیرینیهای آن کاسته میشود، چون هر روز به صورت محدود شیرینی میپزند. هر کسی برای انتخاب خود دلیلهای خاصی دارد که در قسمت مرتبسازی کیکها، انواع کیک تولد را میتوانید انتخاب کنید. در ناتالی همیشه با شیرینیهای جدیدی روبه رو میشوید و برای هر سلیقهای شیرینی خشک و تر وجود دارد. تهیه کیک و شیرینی در خانه هم یک تفریح و سرگرمی جالب است و هم از لحاط اقتصادی به صرفه تر خواهد بود. از شیرینیهای خوب ناتالی پای شاتوت است که حتی وسط زمستان هم با شاتوتهای تر و تازه پخته میشود.