با سه شیرینی فروشی معروف در زعفرانیه آشنا شوید – ایرنا

قنادی کوچک، اما زیبا و نامآشنای آنها که عنوان «کافه قنادی لادن» بر تابلوی قدیمی آن هنوز وجود دارد، چند سالی میشود که بهدلیل گذر تونل مترو از زیر مغازه و ریزش ساختمان، تخلیه شده و اهالی این نام آشنا و قدیمی را از کافه قنادی با معماری خاص، به اجبار راهی یک ساختمان کاملا معمولی در روبهروی مکان سابق کرده است.منبع عکس: همشهری محله با این حال نام ۹۰ ساله لادن و کیفیت بسیار خوب شیرینیهایش، آنقدر زبانزد خاص و عام شده که همچنان مشتریهای ثابت خود را دارد و در دیگر شعباتش نیز، از اقبال عمومی بالایی برخوردار است. کیفیت محتوایی که در صفحه وب سایت شیرینیپزی خود منتشر میکنید به طور کلی بر تعداد بازدیدکنندگان و مشتریهای آینده شما تأثیر میگذارد. درصدد خرید یک مغازه بزرگتر هستم با کادری کامل تر وماهر تر برای خدمت هر چه بهتر وبا کیفیت تر به مردم . این مانند صحبت با مشتریان و گفتن این موضوع است که چگونه شیرینی فروشی شما از دیگر رقبای شما برتر بوده و چه چیزی فراتر از عملکرد آنها دارد و این نکته برای مشتریان رضایتبخش است. شیرینی فروشی طلایی، از جمله قنادیهای قدیمی تهران است که در سال ۱۳۴۱ تاسیس شد و خانوادهای ارمنی آن را اداره میکرد.

از تاسیس “شیرینی فرانسه” که یکی از قدیمیترین قنادیهای تهران است، بیش از نیم قرن میگذرد و در این مدت طرفداران زیادی داشته است. این کیک خوشمزه که از کرمخامه فرانسوی، بیسکویت کیک اتریشی و مارسیپان (خمیر بادام) درست میشود، هنوز هم طرفداران زیادی دارد. شیرینیسرای نیشکر در محلهٔ زعفرانیه، خیابان فلاحی و تقاطع آصف قرار گرفته و سابقه و تجربهٔ زیادی در زمینهٔ صنعت کافه قنادی و خشکبار دارد. چیزکیک یا کیک پنیر ویژه شیرینی فرانسه محبوبترین محصول این قنادی است که طرفداران بسیاری دارد؛ شیرینیهای نوستالژیک معروفی نیز در این قنادی با سابقه و خاطرهانگیز پایتخت عرضه میشوند که از پاپیونی، کشمشی، لطیفه و ناپلئونی آن، معمولا بیش از سایر محصولات تعریف میکنند. مواد داخل رولت را نیز برای آخرین بار با یکدیگر مخلوط کنید. سپس ½ شکر را به ترکیب اضافه کنید و تا زمانی که سفت شوند، هم بزنید. کمکم کافهای دنج شد و سپس به کافه قنادی تغییر هویت داد و در محلهای که اکثر ساکنان آن ارامنه هستند، مشتریان ثابتی پیدا کرد.ویترین قدیمی مغازه با چراغ های نئون قرمز و فضایی جذاب و خاطرهانگیز، میزهای دو نفره چوبی و صندلیهای لهستانی به سبک کافههای قدیم، پنجرههای قدیمی زیبا با پردههای چهارخانهای که با رومیزیها هماهنگ شده، تابلوهایی به قدمت سالیان دراز و فنجانها و قهوه جوشهای دورانهای دور، همه و همه از اوریانت کافه قنادی متفاوت و دوستداشتنی ساخته است.

استادی هنرمند که ازسالهای گذشته با پخت کیک وشیرینی های متنوع کسب وکارخوبی راه انداخته وعلی رغم موفقیت و شهرتش در این شغل شریف، از سختی ها و تلخی های پشت سر و امید های پیش رو سخن می گوید … اگر می خواهید در این شغل حرفه ای باشید، باید حسابی مهارت داشته باشید. این شیرینی فروشی هنوز هم از بهترین قنادی های تهران به شمار می رود. اگر دنبال بوتیک کیک و شیرینی فروشی های لوکس هستی مطلب ما درباره شیرینی فروشی لوکس در تهران رو بخون. سایت ناتلی شامل کاتالوگ کیک تولد در انواع مختلف و دسته بندی های متفاوت میباشد که نیاز های همه افراد در انتخاب مدل کیک را فراهم میسازد. در میان همه دیدنیهای ناب این خیابان، قنادیهای قدیمی و معروفی نیز وجود دارند که کام مهمانان را شیرین کرده و خاطرهای خوشمزه از سفر را برایشان به ارمغان بیاورند. البته شیرینیهای دیگری نیز چون تارت میوهای، اکلر شکلاتی، رولت و ناپلئونی در کنار یک فنجان قهوه فرانسه در کافه قنادی مینیون به صف ایستادهاند تا نگاه و دل مشتریان را یکجا بربایند.

این قنادی شعبه دیگری نیز در محدوده ونک دارد. سفیده را نیز در سه نوبت مختلف به مواد خود اضافه کرده و به آرامی و به حالت دورانی هم بزنید. زرده ها را همراه با وانیل و آب گرم مخلوط کنید و باقی شکر را نیز به آن اضافه کنید و تا زمانی که با هم ترکیب شوند و به رنگ کرم درآیند، به هم زدن ادامه دهید. برای ادامه طرز تهیه اسلایس بادام قالبی میتوانید به مقاله آن مراجعه کنید. ما برای شما فضایی فراهم آوردهایم تا به راحتی و در کمترین زمان ممکن اقدام به تهیه کیک و شیرینیهای مدنظر خود کنید. اگر قصد خرید شیرینی رولت در انواع مختلف را دارید، به وب سایت و یا اپلیکیشن به روز رسان مراجعه کنید. همانطور که بیان شد، در صورتی که قصد سفارش کیک تصویری را دارید، در انتخاب عکس خود نهایت دقت را داشته باشید. در نهایت پس از گذشت این زمان شیرینی ها را از فر خارج می کنیم.