بهترین برندهای کتانی مردانه از نایک تا آدیداس

این روزها کفشهای زنانه به طور کلی در انواع مختلفی مانند اسپرت، روزمره، ورزشی، مجلسی و غیره تولید میشوند که کفش ورزشی یکی از محبوبترین و پرفروشترین کفشها است. کفش ورزشی زنانه را در شکلهای متنوعی مانند کفش مخصوص پیاده روی، کفش کوهنوردی و کفش راحتی میتوان پیدا کرد. کفش کتانی را نیز میتوان در بخشی از این دستهبندی قرار داد. در بخش برندهای خارجی نیز میتوان به کفش مردانه اکو، کلارک و نایک اشاره کرد که به دلیل کیفیت بالا بین کارمندان اداری، آقایان مجلسی پوش و ورزشکاران محبوب هستند. این مدل کفش کتانی در ابتدا میان جوانان محبوب شد. یکی از مزایای انتخاب کفش اسپرت این می باشد که می توانید در تمامی فصل ها از آن استفاده کنید و با لباس های مختلف ست کنید. مدل کفش دخترانه سفید قرمر برای استایل های اسپرت و ورزشی بسیار مناسب و شیک می باشد. این پیچیدگی وقتی به حد نهایت میرسد که شما تمایل زیادی به پوشیدن کفشهای سفید و رنگی داشته باشید. شاید شما شناختی از انتخاب کفش ورزشی مردانه مناسب نداشته باشید. اگر میخواهید بدانید که چرا نام این کفش­ها اسنیکرز است به شما توصیه میکنیم به صدای تق تق کفشهای مجلسی گوش دهید.

درضمن مدلهاي جدید کفشها کـه هر سال ارائه می شود، تغییرات زیادی نسبت بـه مدلهاي قبلی ندارد و این تغییرات طبق معمول خیلی کم هستند. اینروزها باوجود تنوع محصولات، پیدا کردن کفش ورزشی مناسب خیلی مشکل اسـت. به همین جهت محبوبیت فروشگاه های اینترنتی در طی سال های اخیر افزایش پیدا کرده است. شما با انجام خرید اینترنتی از فروشگاه مکس بکس علاوه بر صرفه جویی در وقت، کالای مورد نظر خود را نیز با قیمت مناسب تری خریداری کرده­اید. چنانچه قصد خرید پوشاک و اکسسوری مردانه ، به ویژه انواع کتونی اورجینال دست دوم و نو را دارید، میتوانید با مقایسه مدلهای متنوع موجود در فروشگاه اینترنتی ایسام، بهترین گزینه را انتخاب کنید. شما میتوانید این مدل کفش را در پیاده روی، محل کار سفر یا حتی قرارهای دوستانه به پا کنید. این کار را ادامه دهید تا چین و چروک ها به طور کامل از کفش محو شوند. جنس رویه این کفش ها اغلب از نخ یا پارچه کتان است. مدلهاي قدیمی گاهی تا ۵۰ درصد ارزانتر از مدلهاي جدید هستند.

بنابر این بـهجای خرید مدلهاي جدید کفش، میتوانید مدلهاي قدیمی را بخرید. تنها چیزهایی که برای این ترفند ساده نیاز دارید: کفش ورزشی ، جوراب قدیمی یا پارچه، روزنامه، اتو و آب گرم. برای بازی در سالن نیز کفش های هندبالی که زیره ای دارند که دارای خطوط گرد برجسته است بسیار عالی است زیرا باعث می شود که شما لیز نخورید و راحت تر بازی کنید. برخی از بازیکنان هندبال حتی از کفش های ورزش های دیگر نظیر بسکتبال استفاده می کنند. همچنین در هنگام ورزش خونرسانی به اعضای تحت فشار پنجه کفش مختل خواهد شد. طراحی این مدل کفشها به این صورت است که بدنه خاصی داشته و به پا و ساق پای شما فشار وارد نمیکند. راحتی در ست کردن، پیادهروی راحت، فشار کمتر به پا و کاهش بیماریهای پا، کاهش فشارهای وارده به ستون فقرات و مفاصل و … بیشتر افراد با محلولهای خانگی یا شویندههای شیمیایی موفق به تمیز کردن روی کفشها میشوند اما آنچه بیشتر اهمیت دارد، لایههای داخلی اسفنجی و پنبهای کفش است که به خاطر تعرق زیاد پا، محیطهای مناسبی برای رشد باکتریها و میکرواورگانیسمهای زیانآور است که ضمن تهدید جدی سلامت پاهای ما، باعث تولید بوی بسیار نامطبوع کفش میشوند.

فیل نایت موسس شرکت نایک نیز کار خود را با تولید کفش ورزشی برای ورزشکاران دونده آغاز کرد. شستشوی این لایهها به دلیل تنوع در نوع و بافت پارچهها در منزل کار سادهای نیست و در بیشتر اوقات باعث تخریب تذریجی و کاهش عمر مفید کفشها میشود که با توجه به ارزش مادی بالا و قیمت کفشهای کتانی بهتر است در نگهداری از آنها نهایت دقت را داشته باشیم. چرا شستشوی کفش و خشکشویی کفش کتانی، پوتین، کفش مجلسی مهم است؟ یکی از تفاوتهای اصلی کفش اسپرت مردانه و کفش مجلسی به دلیل کفی نرم و بی صدا بودن آن است. اسکیچرز یکی از برندهای مشهور آمریکایی است که در صنعت کفش و پوشاک شهرتی جهانی دارد. کفش مشکی مردانه یکی از بیحاشیهترین و سادهترین انتخابها برای انواع استایل آقایان است. داشتن لژ : منظور از لِژ دار بودن کفش داشتن پاشنه بلند برای آن نیست. با داشتن یک کفش مخصوص دویدن دیگر جای نگرانی وجود ندارد. کافی است برای خرید و داشتن کفشهای متنوع مردانه با رنگ مورد نظرتان و قیمت ارزان، حراجهای میان فصل و پایان فصل را دنبال کنید تا بتوانید کفش مردانه ارزان شده را از برندهای اصل بخرید و با بهترین کیفیت خریداری کنید. و اگر شما، به طور روزانه در محیطهای شلوغ و آلوده مثل مترو در رفت و آمد هستید، باید با سفیدی کفشهای خود در پایان روز خداحافظی کنید!