بهترین شیرینی فروشی های تهران : عاشقان شیرینی حتما بخوانند

قنادی نیشکر چندین شعبهٔ مستقل دارد که مجهز به تکنولوژی روز دنیا هستند و روزانه انبوه شیرینی و خشکبار را تولید و توزیع میکند. شیرینیسرای نیشکر در محلهٔ زعفرانیه، خیابان فلاحی و تقاطع آصف قرار گرفته و سابقه و تجربهٔ زیادی در زمینهٔ صنعت کافه قنادی و خشکبار دارد. شیرینیسرای نیشکر با ابتکارات خلاقانه خود و انتقال تکنولوژی روز دنیا به کشور خدمت شایان و قابل توجهی در تولید شیرینی و خشکبار مرغوب داشته است. منبع عکس: پینترستعشق دنیای غریبی دارد؛ آغاز و انجامی متفاوت و مسیری پر فراز و نشیب، گاه در نیمه راه میماند و گاهی کامت را تلخ میکند و برای برخی نیز، آرام و شاد به پایان میرسد؛ اما قصه دلدادگی «لئون» و »آنیک»، با همه پستی و بلندیاش در دنیای شیرین شیرینیها رقم خورد. امروز نهم فروردین ماه 1400 است، همزمانی نوروز با نیمه شعبان باعث شده قنادی شلوغ تر از همیشه باشد، به محض ورود به مغازه کیک های خوش رنگ و لعاب ویترین جلوی در نظرم را جلب می کند. قنادی جواهر، در مرکز تهران، با این که حدود 4 ماه است که از عمر آن میگذرد؛ اما مدیریت آن، آقای محرر، خیلی سال است که با اصول شیرینی پزی و غیره آشنایی دارد و با این حرفه اصلاً غریبه نیست.

چقدر سرمایه برای راهاندازی این کسبوکار لازم است؟ اگر این رقم تمام سرمایه زندگی شما باشد که بیشتر از همه باید برای موفقیت تلاش کنید، در غیر این صورت شکست خواهید خورد. بهتر است قرارگیری ویترینهای شیرینی بهگونهای باشد که مشتری در بدو ورود بتواند اشراف کلی به همه بخشهای قنادی داشته باشد. به هرحال، همه چیز به همان صورت قبل است. اگر همه چیز مناسب بود و مکان و کارگاه شما گنجایش تولید انواع شیرینی را داشت، جواز شروع فعالیت به شما داده میشود. اگر تا اینجا بادقت با ما همراه بوده باشید، حتما توجه کردهاید که اکلر نام یکی از شیرینیهای معروف دنیاست که شکل نانخامهای خودمان یا بهقول مشهدیها نارنجک (واقعا چرا؟؟) است اما در نانی درازتر. اخیرا شیرینیفروشی الف با راهاندازی سفارش آنلاین، خرید را برای مشتریان راحتتر کرده و مشتریان میتوانند با صرفهجویی در وقت و هزینه، شیرینی دلخواه خود را تهیه کنند. در کنار شیرینی و کیک در کلیهٔ شعب این مجموعه، محصولات درجهٔ یکی چون، آجیل، خشکبار، شکلات و دسر عرضه میشوند.

هرچه کیفیت محصولات بهتر و همچنین بهروزتر باشد، کمکم در محل شناخته میشوید. از دیگر محصولات پرفروش لوندر سالاد کارامل، کیک کاراملی و لاته است. گفته می شود علت پلمب آن تصاویر درج شده بر روی جعبه های شیرینی بوده است. به گزارش همشهری آنلاین، رئیس اتحادیه صنف قنادان در پاسخ به اینکه گفته میشود طرح روی جعبهها و شاکی خصوصی علت بسته شدن این شیرینی فروشی بوده است، افزود: پلمب شدن آن هیچ ارتباطی به طرح روی جعبه ندارد و از اینکه شاکی خصوصی نیز داشته باشد اطلاعی نداریم. از موقعی که یادمان است، شیرینی پزی در کشور وجود داشته است؛ فقط شکل ساختاری آن تغییر کرده است. یک پیشنهاد سریع و خوشمزه برای کسانی که وقت برایشان طلاست، سفارش آنلاین کیک تولد است. تا زمانی که جا بیفتید و مردم به سبک شیرینیهای شما عادت کنند، مجبور میشوید که از جیب خرج کنید و بسیاری از شیرینیهای خود را دور بریزید. 5. برای مخلوط کردن مواد حتما باید از نوک انگشت ها استفاده کنید چون حرارت کف دست باعث به روغن افتادن خمیر میشه و کوکی ها بعد از پخت سفت و خشک میشن همچنین نباید خمیر رو بیش از حد ورز بدین و مخلوط کنید چون خمیر به روغن میفته.

شیرینیفروشی لوندر پرسنل متعهد، منظم و با اخلاقی دارد که معتقدند حدود ۸۰ درصد از مواد اولیه شیرینیهایشان خارجی هستند و بیشتر مواد را از کشور بلژیک وارد میکنند. می پرسم چند سال است مشغول این کار هستید که در پاسخ می گوید: «65 سال است که باقلوا درست می کنم و حدود 40 سال است که در اینجا مشغول به کار هستم.» بعد کمی از مواد باقلوا را کف دستم می ریزد و با چشیدنش انگار که تمام وجودم شیرین می شود. حالا حتما این پرسش برایتان پیش آمده است که چرا نام این شیرینیفروشی را فرانسه گذاشتهاند. بهترین حالت این است که باسلیقه افراد محل خود پیش بروید. تنها معضلی که برای رفتن به قنادی هانس دارید این است که این قنادی خیلی زود ساعت کاریاش تمام میشود، اما دلیل نمیشود که یکی از بهترین قنادی های تهران نباشد. آخرین مورد هم وسایل کیک سازی است که حداقل 30 میلیون تومان میشود.