بهترین شیرینی فروشی های تهران : عاشقان شیرینی حتما بخوانند

کیک های تزئینی و آجیل و خشکبار مخصوص خود از محصولاتی است که این قنادی به خود می بالد. بخش کارگاهی که در یک محیط بسته و بهداشتی انجام میشود، خود قنادی اقدام به تولید انواع شیرینی مخصوص به خود را میکند. در خیابان فرشته یک شیرینی فروشی معروف قرار دارد که با جعبه ها و بسته بندی های شکیل دل از مشتریان زیادی برده و آن قنادی کوکی باکس است. دنیای این خوراکی ها بسیار گسترده است و امروزه هر فرد میتواند بسته به رژیم غذایی خود، نسبت به خرید شیرینی تر ، کیک تر و دیگر شیرینیجات اقدام کند. کیک پزان خوش ذوق این قنادی از طرح های بینظیر و خلاقیت خود برای تزئین استفاده می کنند. شیرینی هانس نیز یکی از قدیمی ترین و معروفترین شیرینی فروشی های تهران است که صاحبان آن ایرانی نبودند. از قدیمی ترین و معروفترین قنادی های مشهد که به تازگی شعبه دوم آن هم در بلوار وکیل آباد با دکوراسیونی شیک و زیبا افتتاح گردیده است.

با توجه به گسترش رستورانها و قنادیها در کشورهای مختلف جهان و افزایش علاقه مردم به کیک و شیرینی، این شغل، یکی از مشاغل موردنیاز و پرطرفدار در جهان به شمار میرود. مشتریان زیادی را در این شیرینی فروشی خواهید دید که علاوه بر کیک و شیرینی عالی از فضای کافه آن نیز بخوبی استفاده می کنند. در اعیاد و مناسبت ها صف طولانی در این فروشگاه شکل می گیرد که نشان از اعتماد اهالی آن منطقه است. به همين دليل مواد غذايي بايد بهداشتي، و ظروف و دست هاي شخصي كه به شيريني پزي مبادرت مي كند بايد كاملاً تميز باشد؛ از طرفي ديگر بايد شيريني ها را جهت جلوگيري از فاسد شدن در يخچال نگهداري كنند. در ماههای اخیر نیز با افزودن قابلیت سفارش اینترنتی شیرینی گامی دیگر در جهت خدمت به مشتریان برداشته است. ما در مجموعه قنادی اینترنتی ناتلی، چاپ کیک تصویری شما را به بهترین نحو انجام داده و آن را کاملاً سالم و با بستهبندی بسیار شیک تحویل میدهیم. در خیابان الف زعفرانیه یک قنادی شلوغ و البته شیک وجود دارد که از سال 90 فعالیت خود را شروع کرده است که علاوه بر شیرینیها و کیک ها، انواع تارت ها و میوه های خشک خلالدار را عرضه می کند.

مشهورترین قنادی یوسفآباد که در ابتدا با شیرینیهای خشک با کیفیت و خوشمزهاش به شهرت رسیده بود کم کم به سراغ کیکهای شکلاتی با آلبالو، کیک ناپلئونی، تارت توت فرنگی، چیزکیکها، شیرینیهای خشک دورنگ و شیرینیهای تر با بهترین مواد اولیه رفت و خیلی زود به یکی از معروفترین قنادیهای پایتخت تبدیل شد.حال کمتر کسی در تهران وجود دارد که حتی برای یک بار، طعم کیک شکلاتی خاص و معروف قنادی بی بی را نچشیده باشد. نیز میتوانستند در این فهرست وجود داشته باشند که بهدلیل اطاله کلام از معرفی آنها اجتناب شد. باتوجه به اینکه شیرینی های این فروشگاه در اندازه های تقریبا بزرگی تهیه میشوند شما میتوانید آنها را بصورت تکی و دانه ای بخرید. شعبه دوم این قنادی نیز در پاسداران با همان موفقیت و محبوبیت در حال فعالیت است. 2. از مخلوط آردها کم کم به مواد اضافه و با لیسک مخلوط میکنیم. برای تهیه نون خامه ای ابتدا کره، شکر و آب را روی حرارت کم و در ظرفی مناسب هم بزنید تا کره و شکر ذوب شوند و آب بجوشد. از طرف دیگر آنها به سلامت مشتری ها هم فکر کرده اند و شیرینی های کم خامه و رژیمی تهیه می کنند که با خیال راحت میتوان استفاده کرد.

چیزی که آنرا نسبت به بقیه قنادی ها متمایز می کند ظاهر ساده و با صفای آن است که بیشتر شبیه خانه است تا قنادی و سراسر آنرا گیاهان و گلها پوشانده است. از ابتدای ورود خود محو دیزاین و ظاهر چشم نواز این قنادی میشوید. حضور آن فرد فرانسوی همان و انتخاب این نام هم همان. دکوراسیون قنادی مدرن همانطور که از نام آن پیداست تمامی وسایل و امکاناتی که در آن استفاده شده است با مدرن ترین شکل ممکن انتخاب شده است. تخم مرغ ها را در یک کاسه بشکنید و سفیده و زرده را نیز از هم جدا کنید، سفیده ها را با همزن خوب بزنید تا سفت شود. در کیک های مختلف از نظرات شما برای پر کردن لایه های مختلف هم استفاده میشود و در آخر از خمیر فوندانت برای روکش کیک استفاده می کنند تا ماندگاری آنرا افزایش دهند. خیلی از قنادیها برای افزایش فروش و به اصطلاح جور کردن جنس، اقدام به فروش شکلات، کلاه تولد، شمع و غیره میکنند. اگر بدنبال کیک های با شکوه برای عروسی هستید و قیمت آن خیلی برای شما مهم نیست ما قنادی صاحبقرانیه را به شما توصیه می کنیم.