ثبت برند قنادی و نان : کامل ترین آموزش مراحل و نکات مهم

شیرینی بادام و عسل و تارتهای قنادی هانس از شهرت زیادی برخوردارند. در خیابان فرشته یک شیرینی فروشی معروف قرار دارد که با جعبه ها و بسته بندی های شکیل دل از مشتریان زیادی برده و آن قنادی کوکی باکس است. قنادی های معروف و قدیمی برای شیرینی خورها آنقدر محبوبیت دارند که برای آن از این سوی شهر به دورترین نقطه می روند تا بتوانند از محصولات آنان استفاده کنند. اگه دیدین شیر میخواد سر بره حرارت رو پایین بیارین و از سر رفتن شیر جلوگیری کنید و بعد مجددا حرارت رو بالا بیارین و حواستون جمع باشه تا اگه باز خواست سر بره حرارت رو کم و زیاد کنید. 3. یک الی دو ساعت زمان بدین تا خنک بشه و بعد از اون گلولههای سه الی چهار گرمی بردارین و داخل دست گرد کنید و کنار بذارین یا اینکه با کمک کاغذ روغنی مغزی رو جمع کنید. 4. و با همزن بزنید تا یک دست بشه (آب جوش رو بیشتر از مقدار ذکر شده نریزید چون کیفیت شیرینی رو خراب میکنه).

شیرینی بی بی که ابتدا کار خود را از یوسف آباد شروع کرد، در پخت شیرینی خشک به معروف بود اما به مرور کیک های زیبا و شیرینی خامه ای با خامه های سبک توانست در بین مشتریان به محبوبیت برسد. در خیابان ویلا قدیمی ترین قنادی به اسم دانمارکی وجود دارد که نمیتوان بوی شیرینی های داغ دانمارکی مخصوصا در فصل سرد سال به سادگی گذشت. اگر به تاریخچه تاسیس آن رجوع کنید خواهید دید در سال 59 در محله یوسف آباد قنادی به نام “شیرینی سرا” تاسیس شد که بعدها به بی بی تغییر نام داد. جاب آفری که برای دریافت ویزا نیاز دارید، باید تماموقت باشد. شما برای اینکه بتوانید محصول بهتری به مشتری عرضه کنید، باید نیروی باتجربه داشته باشید تا بتوانند از پس کار بربیایند؛ بنابراین استخدام شیرینی پزان باتجربهای که بتوانند، بیشتر شیرینیها را تهیه کنند، برای شغل شما حیاتی است. در طبقه دوم این مجموعه کافه وجود دارد که میتوانید در کنار کیک های فوق العاده آن از گذرندان وقت در آنجا لذت ببرید.

یکی از شیرینیهای خوشمزه که با طعمهای مختلف میتوانید در منزل درست کنید و همانند کلوچههای بازار شود، کلوچه کنجدی است. در وبسایت رسمی این قنادی می خوانیم که دارای لوح تقدیر از وزارت بهداشت و درمان بوده و دارای ایزو مدیریت کیفیت 9001-2008 می باشد. سال 1345 آقای قادر نوروزی سنگ بنای این قنادی را گذاشت و این سیر رشد تا اکنون ادامه دارد تا حدی که لوح تقدیر از وزارت بهداشت و درمان هم دریافت کرده است. همچنین با داشتن 5 شعبه مستقل، پیشرو در ارائه خدمات به وزارت خانه ها و سمینارها و مناسبت های مختلف است. تمام محصولات این شرکت با مجوز و نظارت سازمان ملی استاندارد ایران (ISIRI) و سازمان غذا و دارو (IFDA) و همچنین تحت گواهینامه های استاندارد بین المللی مدیریت کیفیت (ISO 9001:2015)، استاندارد بین المللی ایمنی مواد غذایی (ISO 22000:2005)، استاندارد بین المللی کنترل نقاط بحرانی (HACCP) و استاندارد جهانی حلال (HALAL) تولید می گردد.

برای تهیه این شیرینی خوشمزه به مواد زیر نیاز دارید. شما محصولات کدامیک از شیرینی فروشی ها را دوست دارید؟ کیفیت بالای محصولات در کنار سابقه بالای قنادی این اطمینان را به شما میدهد که با خیالی آسوده و بدون مقایسه به خرید بپردازید. در منطقه پاسداران قنادی معروفی هست که با یکبار مراجعه به آن تبدیل به مشتریان همیشگی آن میشوید. در برخی از مناطق تهران فروشگاه هایی مانند تواضع دیده میشوند که قدمت 50 ساله دارند و اکثر مردم آن منطقه از آن خاطرات خوبی دارند. افرادی که سالهاست بعنوان مشتریان دائمی به این قنادی می آیند همواره خوردن پای شاتوت را به شما توصیه می کنند. در سایت خانه ان ال پی ایران یکی از مقالات جالب در مورد شغل های جدید مشاهده کردم که توصیه می کنم آنرا مطالعه کنید. ۱۰ سال داشتم که دوره های شیرینی پزی را در شهر تبریز گذراندم تا بتوانم سر کار بروم و کمک خرج خانواده باشم . اگر علاقمند به خوردن دانمارکی تازه و داغ هستید در ساعت 10 صبح و 4 بعد از ظهر آنجا باشید تا با طعم دانمارکی شکری که از محبوبترین محصولات آن است کام خود ار شیرین کنید.