خرید جدیدترین مدل های کتانی، کفش ورزشی و اسپرت زنانه

جهان نيوز، ابراهیم جاگرانی: پرسپولیس در شب توقف استقلال، مس را سه تایی کرد و دوباره به سه امتیازی استقلال رسید. پرسپولیس در شب توقف استقلال با یک بازی هجومی و شاداب، مس را مثل استقلال سه تایی کرد تا نشان دهد همچنان مصمم است ششمین جام متوالی را هم مال خود کند./ آنها با این سه گل بهترین خط حمله لیگ را هم با 31 گل از رقیب سنتی و مس گرفتند! شاگردان تارتار با تکرار نتیجه بازی رفت برابر پدیده، بعد از چهار باخت و دو مساوی، بالاخره طعم پیروزی هم چشیدند./ محمد قریشی و سعید باقرپسند خرید جدید ذوبیها در دقیقه 34 و 40 برای ذوبآهن گلزنی کردند./ تک گل پدیده را هم مجتبی بیژن دقیقه 92 از روی نقطه پنالتی زد./ قریشی با دریافت کارت زرد دوم روی هند منجر به پنالتی، موجب شد گاندوها در سومین بازی متوالی خانگی باز هم اخراجی بدهند./ سیدعباسی به دلیل محرومیت از روی سکوها پدیده را همراهی میکرد، بازی بعدی شکوهمقام مربی این تیم به سکو میرود، او دقیقه 33 از کنار زمین اخراج شد!

مهدی عبدی از مصدومیت پاکدل آماده استفاده کرد و پیش چشم تمیروف مهاجم تازه وارد تیمش، با دو گل دقیقه 19 و 74 خود را هفت گله و به صدر گلزنان نزدیک کرد/ ترابی هم با پاس گلی که داد پشت سر محسن آذرباد در جدول پاسورها قرار گرفت./ کامیابینیا دقیقه 34 برای سرخهای پایتخت و مجید علیاری هم دقیقه 23 برای مس گلزنی کردند./ احمد گوهری در اولین تجربه دروازهبانی برای سرخها تنها بیست دقیقه کلینشیت کرد./ علی شجاعی و رامین رضاییان و دیگر شاگردان یحیی اجازه نمیدهند استقلال راحت به قهرمانی فکر کند./ پرسپولیس در پنج بازی نیمفصل دوم که بیشتر با بالاییها بوده، 10 گل زده و سه گل خورده، استقلال هم در مصاف غالباً پایین جدولیها؛ پنج گل زده و تنها یک گل دریافت کرده است./ پرسپولیس بعد از هفته اول، نهمین هفته متوالی هم با 45 امتیاز دوم است، باید دید بالاخره امسال به رتبه اول میرسند یا خیر./ مس هم پنجمین هفته متوالی با 33 امتیاز و در فاصله دو امتیازی سپاهان، چهارم است. شاگردان خطیبی تا آخرین ثانیههای بازی هم میتوانستند بعد از 10 هفته به پیروزی برسند اما گویا شانس با آنها یار نبود تا با یک مساوی دیگر و 26 امتیاز این هفته هم نهم جدول بمانند./ از آن طرف شاگردان فکری در روزی که چند فرصت گلزنی را در خانه از دست دادند، بعد از هفت شکست پیاپی بالاخره نباختند اما همچنان با 12 امتیاز پانزدهم جدول و در محدود سقوط هستند./ آلومینیوم هرچند سه بازی قبل باخته بود و در بدترین جایگاه امسالش قرار دارد، اما فاصله امتیازی تیمها در لیگ امسال، به جز با دو مدعی قهرمانی، چندان زیاد نیست که در یک سوم باقی مانده لیگ؛ جبرانش سخت باشد، حتی برای نجات از سقوط.

اجازه دهید پاک کننده برای ۲ تا ۳ دقیقه روی لکه باقی بماند. صنعت نفت بعد از چهار برد و دو مساوی، به شاگردان قلعهنویی باخت اما با 27 امتیاز در همان رتبه هشتم هفته قبل خود باقی ماند./ این دهمین بازی بدون باخت گلگهر بود، پنج برد، پنج مساوی! این مساوی شاگردان حسینی را با 30 امتیاز یک رتبه پایینتر آورد و در ششم هفته گذشته قرار داد اما شیرازیها با 15 امتیاز مثل هشت هفته گذشته چهاردهم جدولند./ گلایه از ورزشگاه تقریباً خاکی حافظیه موضوع تکراری مصاحبههای بعد بازی شیراز است./ فجر که از هفته هشتم یک در میان مساوی و باخت آورده، این هفته هم سنتشکنی نکرد! بازیهای هفته بعد لیگ برتر با دیدار پدیده و تراکتور در ساعت 14:30 یکشنبه 15 اسفندماه 1400 شروع میشود. در مورد بندهایتان نیز بگذارید به مدت یک ساعت در یک کاسه آب گرم و صابون خیس بخورند، سپس آنها را شسته و خشک کنید. میثم حیدری یک دقیقهونیم زودتر سوت پایان بازی را به صدا در آورد، بعد گفت من گفته بودم سه دقیقه وقت اضافه اعلام کنند نه چهار دقیقه!

شوک اخراج سولدو و دو استعفای ردی محرم هر دو در نتیجه؛ جواب نداد./ گل دقیقه 40 نورافکن را پیمان بابایی در وقت اضافه همان نیمه برای تراکتور جواب داد و گل دقیقه 71 عباسزاده را میلاد جهانی در یک دقیقه مانده به پایان نیمه دوم برای سپاهان! تکلیف این بازی را دو بازیکن تعویضی در ده دقیقه آخر مشخص کردند، پیمان رنجبری دقیقه 82 برای پیکان و میلاد کمندانی دقیقه 92 برای فجر! کفش کتانی کمکداور اول و استفاده نکردن از کفش استوک سوژه برخی رسانهها شد./ پیمان رنجبری در حالی که میتوانست دبل کند، وقتی دید بازیکن فجر مصدوم است، توپ را در موقعیت تک به تک بیرون زد، شبیه کاری که متوسلزاده شیرازیها 11 سال پیش برابر استیلآذین کرد؛ آفرین! من بلافاصله بعد از پیروزی انقلاب به استخدام رسمی صدا و سیما در آمدم و در سال ۷۶ نیز بازنشسته شدم. فروشگاه اینترنتی جوان مد فعالیت خود را در زمینه ی فروش محصولاتی همچون : کفش مردانه ، کتانی ورزشی مردانه ، کفش کالج مردانه ، بوت و نیم بوت مردانه ، کفش زنانه ، کتانی ورزشی زنانه ، بوت و نیم بوت زنانه ، کفش پاشنه دار زنانه و انواع کیف چرم رسمی ، اداری ، مجلسی ، با هدف ارائه برترین و با کیفیت ترین برندها و محصولات و جلب رضایت حداکثری مشتریان آغاز نموده است .