قنادی دردسرهای زیادی دارد اما من عاشق کارم هستم – قلم ماندگارقلم ماندگار

بسته به سبکی که قنادی طبق آن طراحیشده است باید از ترکیب رنگهای مناسب استفاده شود بهطوریکه رنگهای بکار رفته شده بتوانند جزئیات طراحی را بهخوبی نمایان کنند. این قنادی در سال 1307 توسط حاج اکبر ماها تأسیس و در سال 1317 به صورت رسمی و به عنوان یک شیرینی فروشی معروف شناخته شد، پس از فوت حاج اکبر این قنادی به پسران او یعنی حاج غلامرضا، حاج علی و حاج حسین رسید که در حال حاضر فقط حاج حسین در قید حیات است. لوندر یعنی اسطوخدوس. اسطوخدوس گل زیبا، خوشرنگ و معطری است. تبلیغات شما برای معرفی شیرینی جات این قنادی از چه طریق است ؟ اگر به دنبال بهترین قنادی در تهران هستید ما در نت نظر قنادی و شیرینی بی بی را به شما معرفی می کنیم. برای پخت و تزئین کیکها و شیرینی ها نیازمند مواد اولیه تازه و با کیفیت و هچنین قالبها و ابزارهای تخصصی هستید . در ادامه روی سینی فر را کاغذ روغنی قرار می دهیم، سپس شیرینی ها را درون آن می چینیم و سینی را طبقه وسط فر قرار می دهیم و اجازه می دهیم به مدت ۱۰ دقیقه بپزند.

ما که نمیدانیم. اما داستان از این قرار است که اکلریها در پخت انواع شیرینیها و کیکها تبحر دارند و اتفاقا عمده شهرتشان نه به خاطر شیرینیهای اکلر بلکه شیرینی ماکارون است. شیرینی فروشی اکلر هم از بهترین شیرینی فروشی های تهران است. شاید در این نامگذاری پای عشقی فزاینده به شیرینی اکلر در میان باشد. کیفیت کار این مجموعه و البته پرسنل خوشبرخورد و مؤدبی که دارد باعث شده تا نامش در میان بهترین شیرینی فروشی های تهران بدرخشد. آشنایی با بهترین شیرینی فروشی های تهران باعث میشود که مهمانیهای رنگارنگتان شیرینتر و بهیادماندنیتر شود. اتصال به تمامی بارکدخوانها، انواع ترازوهای دیجیتال و دستگاههای کارتخوان بانکها بصورت آنلاین و لحظهای از بروز هر گونه اشتباه جلوگیری می نماید و باعث میشود که سرعت و دقت در صدور فاکتور بسیار افزایش پیدا کند. اگر بخواهیم یکی از معروفترین شیرینیهای این کافهقنادی را نام ببریم، بدون تردید و بدون نیاز به هیچگونه فکر باید بگوییم که شیرینی ناپلئونیهای لُرد حرف ندارد.

نخستین شیرینی کرهای به سبک شیرینهای روسی نیز که طرفداران بسیاری دارد، در قنادی بهار برای نخستین بار و توسط یکی از ایرانیان مقیم باکو به نام «ابراهیم عسگری» بنیان گذاشته شد. شیرینی معروف «پادرازی» که این روزها در بسیاری از شیرینی فروشی های پایتخت می بینیم، در قنادی بهار جان گرفت و از همین جا به قنادی های دیگر رسید. ما در اینجا انواع و اقسام شیرینی های تر و خشک را داریم، از کیک تولد، شیرینی لطیفه، ناپلئونی، رولت و نان خامه ای گرفته تا دانمارکی، پاپیونی، زبان، پادرازی، بیسکوئیتی، نخودچی، برنجی، آلمانی و سپه سالاری. بوی شیرینی هوش از سرم پرانده و بی صبرانه منتظرم تا وارد آشپزخانه ای شوم که سینی های شیرینی از آنجا بیرون می آید. در سبک کلاسیک میتوان از رنگ سفید بهعنوان رنگ غالب استفاده کرد تا علاوه بر هماهنگی با سایر جزئیات، حس پاکیزگی را نیز به مشتری القاء کند. بهطورکلی دکور بکار رفته در فضای داخلی قنادی باید در عین زیبایی، دارای سادگی باشد و از شلوغی پرهیز شود تا حس آرامش را به مشتری منتقل کند.

در نظر داشته باشید که فقط استفاده از مواد اولیه با کیفیت و تازه ملاک یک کیک یا شیرینی و حتی یک دسر درجه یک نیست و حتما توجه ویژه ای باید به ظاهر آن داشته باشید تا کیفیت نمود بهتری پیدا کند به همین منظور ، لوازم قنادی ارزان کاملترین و بزرگترین فروشگاه آنلاین ، تخصصی ترین محصولات به روز جهانی را عرضه میکند. خبرگزاری فارس؛ سعیده اسدیان: اینجا چهارراه سرچشمه است، محله ای در قلب بافت قدیمی پایتخت که در هیاهوی ساخت و سازهای مدرن، همچنان حال و هوای سنتی خود را حفظ کرده است. به شیرینی های داخل فر نزدیک می شوم و حرارت و بوی خوشی به صورتم می خورد، در راهرویی دیگر دو نفر از شیرینی پزهای قدیمی قنادی مشغول تهیه شیرینی محبوب و خوشمزه ای به نام «نخودچی هستند. مثلا کیک هویج یا چیزکیک و کیکهای شکلاتی سوئیتبلیس بسیار خوشمزه و معروفند و از انواع پای، تارتها و کاپکیکهای این شیرینی فروشی نمیتوان گذشت.