قنادی دردسرهای زیادی دارد اما من عاشق کارم هستم – قلم ماندگارقلم ماندگار

قیمت کیک ها و شیرینی ها در این قنادی به نسبت محله ای که در آن قرار گرفته است تقریبا رو با بالا می باشد که البته این امر باعث ایجاد کیفیتی مطلوب تر نیز شده است. البته شیرینیهای خوشمزهی گاندی به دانمارکی ها ختم نمی شوند. این شیرینی فروشی در ابتدا کارش را از خانه شروع کرده و شیرینیهای خانگی را برای فروش روانه بازار میکرده است. بیبی از بهترین شیرینی فروشی های تهران است و این را فقط ما نمیگوییم، سیل مشتریانی که هر روز روانه این فروشگاه میشوند و در ابعاد بزرگ و کوچک از شیرینیها و کیکهایش میخرند بهسادگی اثبات میکند. قنادی نیشکر چندین شعبهٔ مستقل دارد که مجهز به تکنولوژی روز دنیا هستند و روزانه انبوه شیرینی و خشکبار را تولید و توزیع میکند. صبح به صبح که سر کار می آیم رنگ و روی شیرینی ها وخامه ها و تزیین شان را چک می کنم .تاکیدم این است شیرینی که امروز در مغازه می رود باید تا روز بعد تمام شود وهفته ای یکبار چیدمان شیرینی ها در مغازه تغییر می کند . آن روزها اصلا تجربه مغازه داری نداشتم . اول از همه شما باید تعیین کنید که چه متراژ مغازه و کارگاه نیاز دارید.

تعیین اندازه دقیق کارگاه هم بستگی به ظرفیت فروش شما در نقطه شهری بستگی دارد. مشخص کردن رقم دقیق به محیط کار، فروشگاه و اندازه متراژ آن بستگی دارد. مهمترین ویژگی شیرینیسرای لوندر، نحوهٔ چیدمان و سایز متوسط شیرینیها است که جلوه خوب، حجم، اندازه و قیمت مناسبی دارد. از دیگر حرکات پیشرو قنادی بهار، تولید شیرینیهای بدون قند مخصوص دیابتیها است. بارو پس از انقلاب اسلامی در سال ۱۳۵۷ ایران را ترک کرده و به کشور خود باز میشود؛ اما امضایش برای همیشه در کافه قنادی فرانسه خیابان انقلاب باقی میماند.منبع عکس: دروازه تهران – عکاس: داوود قهردارشیرینی فرانسه با تنوع بالایی از شیرینیهای تر و خشک و نوشیدنیهای گرم و سرد، امروزه جزء محبوبترین و بهترین شیرینی فروشیهای تهران محسوب میشود که با وجود کیفیت بالای محصولات روزانهاش، قیمت منصفانهای را نیز ارائه میدهد. منبع عکس: پارسینهدر میان بهترین شیرینی فروشیهای تهران، قنادی لادن یکی از سنتیترین و اصیلترین آنها است؛ گفته میشود که قنادی لادن اولین شیرینیهای زولبیا و بامیه را وارد بازار پایتخت کرد.

الان قنادی موفق است که خودش تمامی شیرینیهای داخل ویترینهای خود را تولید کند. به هرحال، مردم به شیرینی سراهایی که تمامی مدلهای مختلف شیرینی زیر نظر خودش تولید میشود، بیشتر اعتماد میکنند. به هرحال، خرید لوازم و دستگاههای مرتبط هم هزینه بالایی دارد. میکسر 50 کیلویی که هزینه خرید آن حدود 15 میلیون تومان است. برای خرید سردخانه 15 متری و یخچال به ترتیب باید رقمی حدود 60 و 100 میلیون تومان هزینه کنید. حداقل 300 میلیون تومان هزینه فقط برای خرید و اجاره و دکوراسیون داخلی است. شاید بتوان گفت که هزینه بالای خرید مواد اولیه و دستگاهها و لوازم محدودیتهایی را در پیشرفت کار به وجود بیاورد؛ اما مسئلهای قابل برطرف شدن است. بالاخره پشتوانه ای که نداریم ولی اینکه ۳۵ کارگر از رزق و روزی نیفتد مهم است وگرنه ما باز هم پای کار خودمان می رویم . همچنین به گفتهی همین طرفداران، کیک اپرا، پای و تارتهای قنادی پوپک از بهترین نمونههایی هستند که در قنادی های تهران می توانید پیدا کنید. کیکشکلاتیهای بیبی، بیشتر از آنکه محصولی از یک قنادی باشند به اثری هنری شبیهاند: کیک اسفنجی نرم در همراهی با پودر کاکائو و لایههایی از کرم کاکائویی میتواند آب دهان هر کسی را راه بیندازد، نه؟

پس از آنکه سفارش شما مشخص و هیچ مشکلی در خصوص چاپ کیک تصویری وجود نداشت، کارشناسان ما پیشفاکتور سفارش شما را صادر و شما را در جریان میزان دقیق کیک و مبلغ آن قرار خواهند داد. از پرفروشترین محصولات الف میتوان به؛ شیرینی مربایی مخصوص الف، کیک بستنی، کیک نسکافهای، دسر پلمبیر، تارت میوهای الف و شیرینی نارگیلی مخصوص الف، اشاره کرد. از دیگر محصولات پرفروش لوندر سالاد کارامل، کیک کاراملی و لاته است. مسئله دیگر این که باید با سلیقه مردم محله خود جلو بروید. شرکت بهینه وزین حاصل یک تفکر سلامت محور است؛ تحقیقات اولیه شرکت در زمینه تولید انواع کره گیاهی (مارگارین) در سال ۱۳۷۵ آغاز و دو سال بعد، اولین محصول کره گیاهی با نام تجاری مهگل به بازار عرضه شد. ایشان به همراه پسران خود موفق شدند با استفاده از مواد اولیه درجه یک و طبیعی مانند عسل، روغن حیوانی، تخم مرغ رسمی، کره محلی، شیر محلی و طعم دهنده های طبیعتی مانند زعفران، گلاب، هل، وانیل، طعمی ماندگار را ابداع کنند که تنها در این قنادی یافت میشود. شرکت بهینه وزین اولین تولیدکننده کره گیاهی در ایران است که تا کنون با رویکرد ارزشمند مشتری مداری در مسیر دستیابی به اهداف خود استوار مانده است و رسالت آن بهبود فرهنگ مصرف صحیح چربی های گیاهی می باشد.