قنادی دردسرهای زیادی دارد اما من عاشق کارم هستم – قلم ماندگارقلم ماندگار

اگر هم قصد رفتن با ماشین شخصی خود را دارید نزدیک ترین مسیر به بهترین قنادی شرق تهران بزرگراه امام علی (ع) است. اگر هم می خواهید با وسیله نقلیه شخصی خودتان به این قنادی سری بزنید بهترین راه برای رسیدن به این قنادی بزرگراه اشرفی اصفهانی است. کسانی که درگیر مشغله های زندگی هستند و از طرفی دیگر در آرزوی تقدیم کیکی بی نظیر به عزیزشان هستند برای پخت کیک تولد به قنادی اینترنتی ناتلی اعتماد کنند و با سفارش کیک تولد مورد علاقه دوستان یا فرزندتان کار را به دستان توانمند قناد ناتلی بسپارید. در نظر داشته باشید که فقط استفاده از مواد اولیه با کیفیت و تازه ملاک یک کیک یا شیرینی و حتی یک دسر درجه یک نیست و حتما توجه ویژه ای باید به ظاهر آن داشته باشید تا کیفیت نمود بهتری پیدا کند به همین منظور ، لوازم قنادی ارزان کاملترین و بزرگترین فروشگاه آنلاین ، تخصصی ترین محصولات به روز جهانی را عرضه میکند.

به همین منظور قنادی ناتلی برای هر کدام از این شخصیت ها مدل های مختلفی را تهیه کرده است که شما میتوانید بسته به سلیقه خودتان و فرزندتان هر کدام را که میخواهید انتخاب کنید. ورود به قنادی هانس، مانند گذشتن از درب مخفی باغ عجایب و کشف لذتهای تازه است؛ اگر برای اولین بار وارد خیابان آبان جنوبی شوید، هرگز به ذهنتان هم خطور نخواهد کرد که درب سبز رنگ کوچک و سادهای که نیمه باز در انتهای کوچهای بنبست در یک فرعی دنج قرار گرفته، به بهشتی از طعمهای لذیذ خواهد رسید. این قنادی واقع در خیابان شمیران، محله اوین می باشد که یکی از پرطرفدارترین باقلواها را دارد. شما علاوه بر خرید حضوری می توانید از طریق اسنپ فود هم از این قنادی خرید کنید. از جمله دلایل علاقه و ازدحام مشتریان در این قنادی کوچک قدیمی، علاوه بر کیفیت و طعم خاص و خانگی شیرینیهایی که روزانه تهیه میشوند، حس نوستالژیک مجموعه و ساعات کاری محدود آن عنوان میشود. شیرینی فروشی هانس تنها از ۱۰ صبح تا پنج بعد از ظهر پذیرای مشتریان خود بوده و پس از اتمام ساعت کاری و همچنین در جمعهها و روزهای تعطیل رسمی، با درب بسته روبهرو خواهید شد. است وبسته به مواد اصلی و نوع شیرینی باید مواد اولیه آن تازه و با کیفیت باشند .

در این میان، شیرینی فرانسه قدیمیترین، محبوبترین و معروفترین کافه قنادی این خیابان به شمار میآید که با وجود معماری مدرن و خاص و همسویی با تغییرات روز، فضای زیبا و دوست داشتنیاش در خاطر و بوی قهوهاش تا سالها در مشام مشتریانش باقی خواهد ماند. خیر چرا که ممکن است یک شیرینی ظاهر زیبایی داشته باشد ولی کیفیت پخت آن مناسب نباشد یا اینکه مواد اولیه واصلی آن تازه وطعم خوبی نداشته باشند . این قنادی که شعبه اصلیاش در مرکز شهر تهران قرار دارد، در میان خانههای قدیمی خیابان آبان است و اگر به تابلوی کوچکی که به دیوارش کوبیده شده دقت نکنید، ممکن است پیدایش نکنید. ممکن است هربار که به آنجا میروید چند خانم و آقای شیک و سالمند را ببینید که پشت میز نشستهاند و قهوه و شیرینی میخورند. برای پخت و تزئین کیکها و شیرینی ها نیازمند مواد اولیه تازه و با کیفیت و هچنین قالبها و ابزارهای تخصصی هستید . اما در واقع این نوشیدنیها فقط در کنار این قنادی و شیرینیهای جذابش قرار گرفتهاند و مجموعهای برای یک عصر دلپذیر ساختهاند که دست دوست، همسر یا عشقتان را بگیرید و برای یک قرار دو نفره به آنجا بروید. با توجه به اینکه برخی کارکنان شما غیر بومی هستند آیا با مشکل مواجه نمی شوید ؟

اینجا خبری از ویترین پرزرقوبرق و وسوسه کننده سایر قنادیها نیست؛ حتی تابلوی بزرگی نیز وجود ندارد که اسم قنادی را فریاد زده و توجه عابران را به خود جلب کند. اکثر افراد برای تولد، جشن ازدواج، سالگردهای مختلف و دیگر مناسبتها اقدام به خرید و یا پخت کیک میکنند. کادر حرفهای شاغل در مجموعه قنادی اینترنتی ناتلی قادر به آمادهسازی کیک رویاهای شما خواهند بود. ۱۰ شهریورماه سال ۱۳۹۲ بود که قنادی تارت را در منطقه کیان آباد افتتاح کردم . ۱۰ سال داشتم که دوره های شیرینی پزی را در شهر تبریز گذراندم تا بتوانم سر کار بروم و کمک خرج خانواده باشم . کیک استودیوی ورتا یکی از آن قنادیهای مدرنی است که در مرکز شهر تهران قرار دارد و توانسته حسابی مخاطب قهوه خور و شیرینی پسند جذب کند. این قنادی قدیمی طرفدارانی دارد که از تمام نقاط شهر به یوسف آباد میآیند تا بهترین کیک تولد رو از آنجا خریداری کنند. سالها بعد که «محمود» پسر دوم خانواده که از ۱۲ سالگی در کنار برادر بود، کمی بزرگتر شد و راه و رسم این حرفه شیرین را آموخت، حاج احمد اداره مغازه امیریه را به وی سپرده و خود زندگی را جمع و راهی شمیرانات میشود.