نرم افزار حسابداری قنادی، آجیل و خشکبار دشت همکاران سیستم

در سال 1366 و در میانه ی جنگ ایران و عراق، در حالی که تعداد قنادی های مشهد زیاد نبود مردم هم گزینه های زیادی برای انتخاب شیرینی نداشتند؛ قنادی خروس قندی با فروش کیک و شیرینی های تهیه شده از همسایگان و دوستان شروع به کار کرد. قنادی خروس قندی به علت کیفیت و نوآوری در زمینه شیرینی و کیک خانگی، محبوبیت خاصی در بین مردم مشهد دارد. کیفیت کار و شهرتش هم باعث شده که شعب مختلفی در سراسر تهران داشته باشد. منبع عکس: پینترستعشق دنیای غریبی دارد؛ آغاز و انجامی متفاوت و مسیری پر فراز و نشیب، گاه در نیمه راه میماند و گاهی کامت را تلخ میکند و برای برخی نیز، آرام و شاد به پایان میرسد؛ اما قصه دلدادگی «لئون» و »آنیک»، با همه پستی و بلندیاش در دنیای شیرین شیرینیها رقم خورد. می توان گفت برندهایی قابلیت ثبت را دارند که کاملا به صورت قانونی باشند، این برندها و اسامی ممکن است به صورت یک نقاشی یا طراحی سه بعدی، نشانه ها، طرح بسته بندی ها و یا برخی علائم دیگر همچون موسیقی و یا رنگی خاص برای شناسایی کسب و کار شما باشند.

طرح و اسم برند باید به گونه خاص باشد که به سادگی به حافظه سپرده شود. ضمن آن که همراه مدارک فوق، رسید پرداخت هزینه های مربوط به ثبت برند باید تحویل گردد. ضمن اینکه اگر فکر میکنید موارد دیگری هم هست که از قلم افتادهاند، حتما بگویید. جدید و کاملا متفاوت با آنچه که تا بحال انتخاب شده و مورد استفاده قرار گرفته است. جهت انجام مراحل و روش می بایست قبل از هر اقدامی نام برند مورد نظر را انتخاب کرده و اقدام به استعلام برند برای این نام بکنید. شیرینی هلویی شیرینی ماندگار و خوشمزه برای پذیرایی از مهمان و پذیرایی در مجالس است. در بازههای زمانی مختلف قابل تهیه است. طعم مختلف و منحصر به فرد هر کیک و همچنین تنوع بالا در طرح و رنگ موجب شده است تا به یکی از مهمترین بخشهای پذیرایی تبدیل شود. بیبی فقط در پخت کیکهای شکلاتی تخصص ندارد، اگر اهل تنوع باشید در انتخاب میان تارتها، اکلِرها (همان نونخامهای خودمان است که فرانسویها به جای اینکه گردگرد درستش کنند، ترجیح میدهند نان شیرینی را به شکل دراز آماده کنند) و انواع مختلفی از شیرینی سردرگم خواهید شد و به قول شاعر بسیار معاصر در مقابل ویترین شیرینیها از خود خواهید پرسید: «کدام را جواب کنم؟

نام رنگینک برگرفته از یک دسر شیرازی با رویکرد رعایت موازین بهداشتی در تمامی بخش های مختلف مجموعه مطابق با دستورالعمل های بهداشتی، استفاده از تازه ترین و مرغوب ترین مواد اولیه برای تولید انواع شیرینی، بستنی، کیک، دسرجات و حلواها، استفاده از پرسنلی متعهد، متخصص، مشتری مدار، آموزش دیده و کارآمد، بهره گیری از تکنولوژی روز در صنعت شیرینی، تلاش در جهت تقویت کمی و کیفی محصولات فعالیت خود را آغاز نمود و هم چنان به آن ادامه می دهد و جایگاه خود را بین مردم پیدا کرده است. این مجموعه در سال ۱۳۰۰ توسط سید اسدالله طباطبائیان با تولید گز و سوهان تاسیس شد و سپس با نام قنادی طباطبائی و علامت کبوتر فعالیت خود را ادامه داد. گروه صنعتی شیرینی آنسه در سال 1387 در صنعت تولید شیرینی پا به عرصه گذاشت و امروزه در زمره بزرگترین و مدرنترین مجموعه های تولیدی در سطح کشور می باشد. شیرینی آنسه دارای 2 شعبه است.

تنوع شیرینی ها و به خصوص کیک های تولد آنسه بسیار زیاد است. هم اکنون در خیابان ابن سینا (چهارراه دکترا) با کیفیت و تنوع محصولات سنتی به کار خود ادامه می دهد. کیفیت بالای انواع کیک ها و شیرینی های آن سبب محبوبیتش بین مردم مشهد شده است. عدم استفاده از روغن پالم در شیرینی های خامه ای و استفاده نکردن از جوش شیرین در شیرینی خشک سبب جلب اعتماد مشتریان آن شده است. شیرینی خانگی خاتون با سه دهه فعالیت مستمر با شعار طعم خوش شیرینی خانگی و با هدف شیرین کردن کام مشتریان خود در کنار تمامی دغدغه های زندگی صنعتی با بهره گیری از تازه ترین و با کیفیت ترین مواد اولیه کار خود را ادامه می دهد. کیکهای ما با بهترین کیفیت و با استفاده از بهترین متریال پخته آماده میشوند. الف با بهره مندی از نیروهای آموزش دیده، حرفه ای و خوش برخورد در سراسر کشور در شعب متعدد خود، بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در سراسر کشور، استفاده از به روز ترین امکانات و مرغوب ترین مواد از سال 1391 فعالیت خود را آغاز نمود. قنادی سورینت وی آی پی با وجود اینکه در شهرک غرب قرار دارد قیمت هایش بسیار مناسب و منطقی هستند.