چگونه قنادی بزنیم؟

از دیگر حرکات پیشرو قنادی بهار، تولید شیرینیهای بدون قند مخصوص دیابتیها است. از طریق ارسال مدارک لازم به همراه تاییدیه کارفرما برای استخدام شما به سفارت کانادا، میتوانید برای ویزای کاری خود اقدام کنید. روش دیگری که میتوانید از طریق آن به یک قناد حرفهای تبدیل شوید، گذراندن دوره کارآموزی زیر نظر یک شیرینی پز باتجربه است. اگر شما نیز از متقاضیان مهاجرت از طریق کار قنادی و شیرینی پزی در کانادا هستید. نیروی کار موردنیاز برای یک قنادی شامل چند شاگرد، استادکار ماهر، فروشنده یا حسابدار و موارد از این قبیل است. کره رو یک جایی بذارید تا نرم شه، مثلا چند ثانیه بذارید توی فِر البته مواظب باشید کره به فرم مایع درنیاد. البته گمانه زنی های بسیاری در این رابطه وجود دارد اما رئیس اتحادیه صنف قنادان می گوید علت پلمب شدن آن به خاطر رعایت نکردن شیوه نامه های بهداشتی بوده است. در معرفی شغل قنادی باید بگوییم که این شغل به معنی درست کردن انواع شیرینی های خشک و تر، شکلات و کیک و … شما برای دریافت جاب آفر قنادی و شیرینی پزی باید به صورت مداوم سایتهای مربوط به دریافت جاب آفر را بررسی کنید و به دنبال پیدا کردن کار در کانادا باشید.

جاب آفر یا “Job Offer” به معنای پیشنهاد شغلی است که از سمت یک شرکت، موسسه یا مجموعه، به افراد متقاضی مهاجرت داده میشود. شیرینی کشمشی طرز تهیه بسیار آسان و مواد اولیه قابل دسترسی دارد و وقتی آن را با مواد اولیه مرغوب و در خانه تهیه کنید، میتوانید میزان کشمش و تردی آن را بنا به سلیقه خود تنظیم کنید و در نهایت از نتیجه کار لذت ببرید. مشهورترین قنادی یوسفآباد که در ابتدا با شیرینیهای خشک با کیفیت و خوشمزهاش به شهرت رسیده بود کم کم به سراغ کیکهای شکلاتی با آلبالو، کیک ناپلئونی، تارت توت فرنگی، چیزکیکها، شیرینیهای خشک دورنگ و شیرینیهای تر با بهترین مواد اولیه رفت و خیلی زود به یکی از معروفترین قنادیهای پایتخت تبدیل شد.حال کمتر کسی در تهران وجود دارد که حتی برای یک بار، طعم کیک شکلاتی خاص و معروف قنادی بی بی را نچشیده باشد. مواد و روش ترکیب انواع شیرینی در واقعیت ممکن است با آن چیزی که شما در کتابها مطالعه میکنید، خیلی متفاوت باشد. این مدت زمان ممکن است از 1 سال تا 3 سال اعتبار را برای شما فراهم نماید.

شیرینی فروشی ها تا آغاز جنگ جهانی همچنان به کار خود ادامه می دادند تا اینکه با کمیابی و نایابی قند و شکر مواجه شدند و مدتی در قنادی ها بسته شد و پس از پایان جنگ و قحطی دوباره به کار خود ادامه دادند. 2. بعد از خشک شدن کامل بادام ها اون رو به همراه پودر قند داخل دستگاه غذاساز یا آسیاب بریزین. به اندازه دلخواه و با فاصله معین (حدود ۳ سانتیمتر) از مایه به صورت دایرهای بریزید و روی آن ها پودر قند بپاشید. این شغل در کانادا، از نیازمندیهای کشور است و درآمد نسبتا بالایی نیز دارد. شغل قنادی و کیکپزی در هرکجای جهان، طرفداران بسیار و بازار کار مناسبی دارد. مواد اولیه مناسب، مهارت قناد و تجربه و تمرین بر این مورد اثر بسیار دارند. ازآنجاییکه مواد اولیه محصولات تولیدشده در قنادی چندان گرانقیمت نیستند بازگشت سرمایه در یک قنادی نسبت به سایر کسبوکارها از وضعیت مناسبی برخوردار است. 2. بادام ریز خرد شده رو بهش اضافه کنید و حدود یک دقیقه هم بزنید و بعد از روی حرارت بردارین و مواد رو روی کاغذ روغنی یا سیلپد بریزین و صاف کنید. 1. سفیدههای تخم مرغ را در ظرفی ریخته و با همزن بزنید تا از ظرف بیرون نریزد.

این قنادی در محله نارمک، یکی از قدیمی ترین مناطق تهران واقع شده است که شما می توانید به راحتی هم بصورت حضوری و هم بصورت آنلاین از این قنادی یک خرید خوب و تازه و مقرون به صرفه داشته باشید. کمکم کافهای دنج شد و سپس به کافه قنادی تغییر هویت داد و در محلهای که اکثر ساکنان آن ارامنه هستند، مشتریان ثابتی پیدا کرد.ویترین قدیمی مغازه با چراغ های نئون قرمز و فضایی جذاب و خاطرهانگیز، میزهای دو نفره چوبی و صندلیهای لهستانی به سبک کافههای قدیم، پنجرههای قدیمی زیبا با پردههای چهارخانهای که با رومیزیها هماهنگ شده، تابلوهایی به قدمت سالیان دراز و فنجانها و قهوه جوشهای دورانهای دور، همه و همه از اوریانت کافه قنادی متفاوت و دوستداشتنی ساخته است. عطر و بوی شیرینی داغ و تازه از فر درآمده این قنادی قدیمی و معروف پایتخت، هوش از سر عابران میرباید و مشتریان را در دو نوبت صبح و عصر در صفهای طولانی به انتظار نگاه میدارد. قنادی و شیرینی پزی از مشاغل بسیار دوستداشتنی و لذتبخش هستند که میتوانید برای استخدام شدن در آنها در کشور کانادا اقدام نمایید. این دو که در کافه قنادی فردوسی در خیابان استانبول تهران مشغول به کار بودند، به یکدیگر دل بسته و نامزد میکنند؛ اما صاحب قنادی بعد از این اتفاق، تنها اجازه کار به یکی از آنها را میدهد و آغاز راه، با تلخی جدایی برای این زوج عاشق رقم میخورد.