کفشهای کتانی سفید را چگونه بپوشیم؟

جوش شیرین به سرعت خشک میشود و شما میتوانید مقدار اضافی آن را به سادگی از کفشهایتان پاک کنید و سپس اجازه بدهید که کفشها در هوای آزاد کاملا خشک شوند. پس تمیز شدن کتانیها، آنها را در هوای آزاد قرار دهید تا کاملا خشک شوند. پس از پاک شدن آلودگیها، آزادانه از آب گرم و مواد شوینده استفاده کرده و در نهایت کف کفش خود را با استفاده از یک پارچه تمیز پاک کنید. 1. در اولین مرحله بهتر است ۲۴ ساعت قبل از اینکه کفش را درون ماشین لباسشویی بشویید، کفی کفشها را خارج کرده و برای برطرف شدن بوی بد آنها، مقدار زیادی جوش شیرین درون کفش بریزید. تمام کاری که باید انجام دهید این است که کتانیهای خود را خیس کرده و از یک مسواک برای مالش خمیر دندان، تا جایی که کف کند، استفاده کنید. هنگام پیادهروی باید از کتانیهای سبک و مناسب دویدن و پیاده رویهای تند استفاده کرد. برای تابستان، گزینههای چهارخانه و شطرنجی بیشماری وجود دارند که میتوانید آنها را بر روی دامنهای بسیار کوتاه و بانمک تنیس بپوشید، و برای آن که ظاهر پرتحرک و بازیگوشانه آنها حفظ شود، باید آنها را با کتانیهای سفید بپوشید، نه کفشهای پاشنهبلند.

علاوه بر این، در این راهنما به پرسشهای شما در رابطه با این که آیا میتوانید کفشهای کتانی سفید را با دامنهای تنیس، لباسهای مهمانی یا ژاکتهای باب مد بپوشید؟ اگر کتانی شما از جنس چرم یا هر نوع کتانی غیرپارچهای باشد، میتوانید از خمیر دندان برای تمیز کردن کفش کتانی خود استفاده کنید. همچنین در هنگام ورزش خونرسانی به اعضای تحت فشار پنجه کفش مختل خواهد شد. پس از اندازه گیری سایز کفش باید به پهن بودن پنجه هایتان نیز توجه داشته باشید. در نظر داشته باشید کـه مصدومیتی کوچک میتواند هزینههاي بیشتری از قیمت یک کفش رابه شـما تحمیل کند. اگر لباسی کـه انتخاب میکنید تک رنگ باشد کتانی شـما میتواند هر رنگی باشد. چه چیزی باعث میشود که یک کتانی راحت باشد؟ این کفشها برای یک ظاهر بامزه، و برای شروع کردن یک گفتگو عالی هستند! از آنجایی که در فصل تابستان آخرین چیزی که به دردتان میخورد یک جفت کفش ورزشی سنگین است، این کفشها یک گزینه عالی برای تیپ تابستانیتان هستند. جدا از مسئلهي برندینگ، مواد عالی بـهکار رفته در کفشهاي ورزشی مخصوص دویدن و فرایند طولانی طراحی آن، باعث افزایش قیمت اینگونه کفشها میشود. اگر شما هم از دلباختگان کفشهای کتانی سفید هستید، و به جز پوشیدن آنها برای تمرینات ورزشی روزانهتان، در زمانهای دیگر هم حاضر نیستید آنها را کنار بگذارید و کفشهای «سختتری» بپوشید، پس باید بدانید که چطور این کفشها را با پیراهنهایتان همراه کنید.

کتانی مردانه ادیداس نمونه ی بارز از کفش با کیفیت و شکیل است که در فروشگاه های مختلفی به فروش می رسد. بنابراین یک جفت کفش کتانی لژدار سفید بهترین ظاهر ممکن را به شما خواهد داد. اگر برای شما هم خرید کتونی اورجینال معیار اصلی است باید در نظر داشته باشید که امروزه فروش کتانی اورجینال دست دوم در فروشگاه های مختلفی انجام می شود، از این رو فروشگاه مورد اعتمادی در این زمینه انتخاب کنید. خرید کفش تاناکورا از فروشگاه های مختلفی انجام می شود. شما با انجام خرید اینترنتی از فروشگاه مکس بکس علاوه بر صرفه جویی در وقت، کالای مورد نظر خود را نیز با قیمت مناسب تری خریداری کرده­اید. دیجی استایل برای خرید کفش ورزشی زنانه بنا بر سلیقه و بودجه شما پیشنهادات متنوعی را به شما ارائه میدهد. هنوز مدت زیادی مانده است تا از آب و هوای تابستانی لذت ببریم، بنابراین بهتر است بر روی ترند ژاکتهای بلند با رنگهای قهوهای روشن، شتری، برنزی و خاکی تمرکز کنیم. این کفشها با همه رنگهای طیف آبی هماهنگ میشوند و ظاهری هوشمندانه، اما راحت دارند که دقیقاً همان چیزی است که در زمان پوشیدن شلوار جین انتظار آن را دارید. با شنیدن کتانی در ذهن همه ما استایلی اسپرت تجسم می شود، اما ست کردن کفش کتانی با لباس رسمی کار دشواری نیست ، می توان با رعایت بعضی نکات درعین رسمی بودن کاملا اسپورت و مدرن هم باشید.

اگر قدتان کوتاه است، باید از یک کفش بلندتر استفاده کنید که در کنار شلوارهای گشادتان، هماهنگی لازم حفظ شود. Converse Chuck Taylor All Star Lugged High Top یک کفش کتانی سفید با زیره ضخیم است که به خانمهای قد کوتاه ظاهری بلندقدتر میبخشد و هارمونی و تعادل لازم با شلوارهای جین گشاد را فراهم میکند. امیدوارم در این مقاله آنچه را که در مورد کفش کتانی لازم بود در اختیار شما قرار داده باشیم. زیره یا کف کفش کتانی شما تقریبا از هر قسمت دیگر کفش کثیفتر میشود؛ چرا؟ اسکیچرز یکی از برندهای مشهور آمریکایی است که در صنعت کفش و پوشاک شهرتی جهانی دارد. این کفشها یکی از بهترین گزینههای کفشهای کتانی هستند که میتوانید آنها را با پیراهن بپوشید و تقریباً با همه انواع پیراهنهای امروزی و مدرن همخوانی دارند. کتانی مردانه اسکیچرز با کیفیت بالا و ظاهری جذاب مشتریان زیادی را به سمت خود کشیده است.