10 شیرینی فروشی معروف + آدرس – کجارو

خوشحال ومضطرب بودم ونمی دانستم چه کارباید بکنم واز کجا باید شروع کنم فقط می توانم بگویم خاطره خوبی از روز افتتاحیه قنادی برایم به جا ماند . زمانی که اوستا کارم نیاید خودم مشغول بکار می شوم .چون خودم مدتی در کارگاه های قنادی کارگری کردم .همه جای کار را بلدم وتسلط کامل دارم وسعی می کنم ۸۰ درصد کار را خودم انجام دهم . چون شیرینی تارت را خیلی دوست دارم ودارای تنوع زیادی است . درست است که شیرنی در مراسم های شادی وعزا گذاشته می شود اما درمجموع شیرینی فروشی شغل شادی است چرا که به نوعی در شادی وغم مردم شریک می شویم .البته دردسرهای زیادی دارد وصبح تا شب باید پای کار باشیم اما من عاشق کارم هستم و کارم را دوست دارم . شیرینی فروشی هانس تنها از ۱۰ صبح تا پنج بعد از ظهر پذیرای مشتریان خود بوده و پس از اتمام ساعت کاری و همچنین در جمعهها و روزهای تعطیل رسمی، با درب بسته روبهرو خواهید شد.

این قنادی علاوه بر انواع شیرینی های تر و خشک و همچنین کیک های متنوع امکان سفارش شیرینی ها و کیک های خاص با سلیقه ی مشتریان را دارا می باشد. آنها اولین دستگاه شکلاتسازی را از اروپا به ایران وارد و با شکلاتهای دستساز ویژه و با کیفیت، مشتریان را شگفتزده کردند. دوست داریم مسئولان به جوانانی که با دست خالی به بارار وارد می شود کمک کرده وآنها را حمایت کنند ؛نه اینکه سنگ اندازی کنند . این روزها به هر محلهای از تهران که پا بگذارید، یک کافه قنادی مدرن میبینید که نور پردازی و دکوراسیونش حسابی جذبتان می کند و اگر عاشق شیرینی جات باشید، همین نقطه ضعف باعث میشود جیب تان را خالی کنید و کلی شیرینی بخرید. بعضی از قنادی ها را به نوع خاصی از شیرینی می شناسیم، بعضی هایشان را به کیفیت کلی. قنادی کوکی باکس در خیابان فرشته با توجه به اینکه در شمال تهران واقع شده یکی از بهترین قنادی ها و همچنین گران ترین قنادی ها است. کلیه لوازم قنادی و یا مواد اولیه قنادی موجود در سایت خوشه آنلاین دارای بالاترین کیفیت هستند و شما میتوانید لوازم قنادی را بصورت آنلاین خریداری نمایید و در سریع ترین زمان ممکن درب منزل تحویل بگیرید.

شما در قسمت جدیدترین کیک تولدهای ناتلی میتوانید آخرین مدلها را مشاهده کنید و کیک محبوب خود را انتخاب کنید. در شمال تهران یکی از بهترین قنادی هایی که می توانید در آن یک خاطره خوب برای خود و عزیزانتان به یادگار بگذارید نان و شیرینی سرگل است، این قنادی در شمال تهران بسیار معروف است و می توانید در آنجا یکی از تازه ترین شیرینی ها و کیک ها را پیدا کنید. در میان تمام مدل ها و شخصیت های کارتونی مخصوص به دختران کیتی، السا و اسب تک شاخ بیشترین طرفدار را دارند. در میان مدلهای متفاوت کیک های تولد پسرانه، مرد عنکبوتی، بتمن و مک کویین و تم ورزشی بیشترین طرفدار را در میان پسربچهها دارند. از همین نوع مشتری میتوان قدمت لُرد را فهمید. این قنادی اخیرا کافه نان را نیز به مجموعه خود افزوده و علاوه بر شیرینی، انواع نان را نیز خود مستقیما به مشتری عرضه میکند. قنادی ناتلی مدل های جدید و فانتزی متنوع زیادی را نیز در اختیار شما قرار داده تا بتوانید کیک دلخواه و مخصوص به خود را انتخاب کنید و با آن تولد خاطره انگیزی را برگزار کنید.

قنادی اینترنتی ناتلی، با داشتن کادری حرفهای، لذت خرید اینترنتی کیک و شیرینی را بری شما به ارمغان آورده است. این شیرینی یک طعم همیشه آشنا دارد که باید از جای خوب خریداری شود تا لذت میل کردنش کم نشود! اگر هم می خواهید با وسیله نقلیه شخصی خودتان به این قنادی سری بزنید بهترین راه برای رسیدن به این قنادی بزرگراه اشرفی اصفهانی است. اگر هم قصد رفتن با ماشین شخصی خود را دارید نزدیک ترین مسیر به بهترین قنادی شرق تهران بزرگراه امام علی (ع) است. موسس این شیرینی فروشی «حاج علی اکبر ماها» ملقب به بهار و از خلیفههای مشهور و استادکاران ماهر آن روزگار بود که بههمراه پسران خود (غلامرضا، علی و حسین)، یکی از ماندگارترین طعمهای اصیل و سنتی شیرینی ایرانی را بنیان گذاشت و بسیاری بر این عقیدهاند که اولین شیرینیهای سنتی ایران در این قنادی و توسط علی اکبر بهار متولد شده است. این مکان نامش را وامدار شیرینیپز فرانسوی است که مدیر قنادی او را استخدام کرد؛ هرچند برخی بر این اعتقادند که این فرد فرانسوی تبار، خود موسس یا مدیر کافهای بود که نام فرانسه را بر آن نهاد.