10 شیرینی فروشی معروف + آدرس – کجارو

ورود به قنادی هانس، مانند گذشتن از درب مخفی باغ عجایب و کشف لذتهای تازه است؛ اگر برای اولین بار وارد خیابان آبان جنوبی شوید، هرگز به ذهنتان هم خطور نخواهد کرد که درب سبز رنگ کوچک و سادهای که نیمه باز در انتهای کوچهای بنبست در یک فرعی دنج قرار گرفته، به بهشتی از طعمهای لذیذ خواهد رسید. تجهيزات موردنیاز اين کسبوکار چه ميزان از سرمايه را از آن خود میکنند؟ چالشها و ریسکها: کسبوکار با چه چالشها و مشکلاتی روبهرو است؟ بدون شك شناخت چالشها و ریسکها میتواند حركت در مسير موفقيت را تسريع كند. بيشتر قنادیها كارگاه را در زير زمين و شيريني سرا را در طبقه بالاي آن مستقر میکنند. منبع عکس: پینترستقنادی سولدوش یا ساقدوش سابق، یکی از مدرنترین قنادیهای تهران است که پایتختنشینان به کیکهای بزرگ و چند طبقه آن را میشناسند. آنها می گویند یکی از نقاط قوت ما استفاده از مواد عالی و مطابق با انواع رژیم های غذایی است.

تمامي تجهيزات در تمام نقاط كشور به يك قيمت واحد ارائه میشود. قنادیها در جای جای نقاط جهان دارای سبک و ویژگیهای خاص خود هستند، و گاهی (همانند شکلاتیه که فقط فراوردههای شکلاتی میپزد) فقط در یک نوع شیرینی تخصص دارند. این قنادی در سال 1389 تاسیس شد و تخصص آن در دسرها و کیک های خاص است. این ریسکها چگونه برطرف میشود؟ حتی با وجودیکه پادرازی را اهل مشهد میدانند، پادرازیهای با کیفیتی که در این شیرینی فروشی با طعم ویژهای طبخ میشد و بعدها به سایر قنادیها راه یافت، هنوز هم بهترین معرفی میشود و در هیچ قنادی دیگری نمونهاش را نخواهید یافت. برنامه آینده تان برای شیرینی فروشی چیست ؟ برای تغییرات دکوراسیون قنادی ابتدا باید در نظر داشته باشید چه تغییراتی را می خواهید ایجاد کنید. براي اجاره يك ملك با موقعيت مذكور بايد حدود 100 ميليون وديعه و ماهيانه 6 تا 7 ميليون اجاره پرداخت شود البته هر چه موقعيت شهري بهتر باشد قيمت هم بالاتر میرود.

براي مثال يك ملك مطلوب براي قنادي در محدوده پارك ساعي حدود 150 ميليون وديعه و اجاره 10 ميليون تومان در ماه دارد. حتي ده درصد مبلغ ذكر شده هم در برخي شهرستانها به عنوان هزينه اجاره در نظر گرفته نمیشود. سعی ما این بوده که بدون اعمال نظر و با استفاده از نظرات مردم و مشتریان این لیست را تهیه کنیم. به عبارت بهتر نمیتوان هر ملكي را به عنوان كارگاه قنادي در نظر گرفت مگر اينكه وسعت شيريني سرا بسيار بزرگ باشد و كارگاه در نقطه ديگري از شهر مستقر شده و محصولات پس از طبخ به شريني فروشي منتقل شوند اما به صورت نرمال قنادي و شيريني سرا در كنار هم قرار میگیرند. سفارش آنلاین شیرینی نیز از خدمات آنها خواهد بود. یکی از مشتریان در فروم های تغذیه درباره این شیرینی فروشی چنین نوشته بود که برای پیدا کردن کیک تولد فرزندم که تازه وارد یکسالگی شده بود وسواس زیادی داشتم تا اینکه به ویترین متنوع این قنادی رسیدم و انواع کیک ها و دسرهای پذیرایی را در آن یافتم. تجهيزات مورد نياز عبارتند از يخچال صنعتي قنادي به قيمت به قيمت 12 تا 13 ميليون تومان، ست کامل یخچال کیک و شیرینی هایپرمارکتی به قيمت، 15 ميليون تومان، یخچال و ویترین شیرینی فروشی به قيمت 12 ميليون تومان، فر بزرگ شیرینیپزی به قيمت 8 ميليون تومان، دستگاه همزن صنعتي به قيمت دو ميليون تومان، قهوهجوش صنعتي سه ميليون تومان، مخلوطکن بزرگ صنعتي به قيمت يك و نيم ميليون، قالبهای شیرینیپزی به قيمت 500 هزار تومان.

اگر خواستید به یکی از بهترین شیرینی فروشی های تهران مراجعه کنید، لوندر را هم در یاد داشته باشید. شهر تهران مملو از شیرینیفروشیهای متنوع است. اگر بدنبال قنادی لوکس هستید و در غرب تهران سکونت دارید، پیشنهاد ما سورینت است. در واقع شیرینی، دومین محصول این دکان ها بود. البته همه این ها به کیفیت شیرینی هایی که تولید می کنید، بستگی خواهد داشت. کافی است آدرس محل تحویل محصول را به درستی وارد کرده تا بستهتان با بهترین کیفیت ارسال شود. در ادامه با نحوه سفارش و تحویل کیک تصویری آشنا میشویم. به گزارش تجارتنیوز، با وجود قنادیهای فراوان با قدمت تاريخي همچنان راهاندازی يك شیرینی سرا و قنادي يك حرفه شيرين و رويايي براي بسياري از افراد به شمار میرود و اين کسبوکار روزبهروز در سطح شهرهاي مختلف گسترده شده و كام همگان را شيرين میکند. از ديرباز تاکنون كم نبودند پدراني كه قنادیهای معروف و مشهور خود را براي فرزندان به يادگار گذاشتند و كام يك نسل را شيرين کردهاند.