41 نوع آموزش کامل شیرینی عید در خانه؛ با طعم قنادی – مجله اکالا

بعد از نکاتی که باید در طراحی وب سایت قنادی و شیرینیپزی خود رعایت کردید؛ نوبت به تولید محتوای با کیفیت میرسد. برای مثال یک قنادی در ماههای محرم و صفر به کمترین میزان فروش خود میرسد بهگونهای که ده روز اول ماه محرم را روزهای تعطیلی قنادیها میگویند. بخش ديگري از سرمايه اوليه را به خود اختصاص میدهد كه در مرحله اول راهاندازی قنادي بايد حدود 20 تا 25 ميليون سرمايه صرف خريد اين مواد كرد. برای یك قنادی در حدود 20 متر به همراه کارگاهی که معمولا طبقه زیرین هست حداقل 150 تا 200 میلیون سرمایه نياز است.یک قنادی در ماههای محرم و صفر به کمترین میزان فروش خود میرسد بهگونهای که ده روز اول ماه محرم را روزهای تعطیلی قنادیها میگویند. براي اجاره يك ملك با موقعيت مذكور بايد حدود 100 ميليون وديعه و ماهيانه 6 تا 7 ميليون اجاره پرداخت شود البته هر چه موقعيت شهري بهتر باشد قيمت هم بالاتر میرود.

در سالهای اخير به رغم آزادسازي مواد مصرفي شیرینیپزیها حتي آزادسازي آرد هنوز شيريني جزو كالاهاي اساسي محسوب میشود و نرخگذاری آن توسط دولت انجام میشود.یک قنادی متوسط باید روزانه بین 50 تا 100 کیلو فروش داشته باشد. اگر احساس می کنید که زمان تهیه آن طول می کشد، میزان خامه ای که استفاده می کنید را نگه داشته و بقیه خامه را تا آماده شدن کیک در یخچال نگهداری کنید. 4. مخلوط رو داخل قابلمه یا تابه ای بریزید و روی حرارت کم قرار بدین؛ به مدت حدود سه دقیقه و مرتب هم بزنید تا سفیده نبنده. خبرگزاری فارس؛ سعیده اسدیان: اینجا چهارراه سرچشمه است، محله ای در قلب بافت قدیمی پایتخت که در هیاهوی ساخت و سازهای مدرن، همچنان حال و هوای سنتی خود را حفظ کرده است. چالشها و ریسکها: کسبوکار با چه چالشها و مشکلاتی روبهرو است؟ یکی دیگر از چالشهای مهم این کسبوکار اثرپذیری از فصلها و مناسبتهای مختلف در سال است. شیرینی دانمارکی یک شیرینی خوشمزه و قدیمی است که طرفداران بیشماری دارد. پس اگر هوس یک دانمارکی داغ و لطیف با یک فنجان چای عصرانه، آن هم از بهترین و تخصصی ترین دانمارکیپز تهران دارید، باید در ساعات ۱۰ صبح یا چهار بعد از ظهر که شیرینیها پخته و عرضه میشوند، خود را به خیابان نجاتاللهی برسانید و تا قبل از خالی شدن ویترین، سهم خرید خود را دریافت کنید.

البته این شیرینی به علت استفاده زیاد از مغزهایی مانند گردو سنگین تر از بیقه شیرینی هاست؛ ابعاد آن هم از شیرینی های ریزی مانند نخود چی بزرگتر است. برای مثال ماه رمضان ماهی است که قنادیها بیشتر به صورت تکمحصولی فعالیت میکنند. بيشتر قنادیها كارگاه را در زير زمين و شيريني سرا را در طبقه بالاي آن مستقر میکنند. تجهيزات موردنیاز اين کسبوکار چه ميزان از سرمايه را از آن خود میکنند؟ قیمت شیرینی تر بسته به حجم و نوع آن متفاوت است. اولين نكته در ارتباط با تاسيس قنادي انتخاب محل كارگاه بسته به شرايط محيطي، اجتماعي، فرهنگي و جغرافيايي است. براي راهاندازی يك قنادي عوامل متعددي نياز است كه در دسته سرمایههای اقتصادي و اجتماعي قرار میگیرد.اولين نكته در ارتباط با تاسيس قنادي انتخاب محل كارگاه بسته به شرايط محيطي، اجتماعي، فرهنگي و جغرافيايي است. اما در تخصيص سرمايه اوليه به خريد تجهيزات نمیتوان چشم به موقعيت جغرافيايي دوخت.

براي داشتن يك كارگاه مناسب بايد به دنبال ملكي با موقعيت تجاري بود. فرصتهای شغلی که در زمینه قنادی منتشر میشوند برای شما مناسب هستند. درواقع قنادی زمانی مزایای خود را بیشتر نشان میدهد که شما خودتان تولیدکننده شیرینی و کیک باشید؛ یعنی فقط فروشنده نباشید و کارگاهی داشته و در آن انواع شیرینیهای مخصوص را تولید کنید. یکی از مشتریان در فروم های تغذیه درباره این شیرینی فروشی چنین نوشته بود که برای پیدا کردن کیک تولد فرزندم که تازه وارد یکسالگی شده بود وسواس زیادی داشتم تا اینکه به ویترین متنوع این قنادی رسیدم و انواع کیک ها و دسرهای پذیرایی را در آن یافتم. می پرسم چند سال است مشغول این کار هستید که در پاسخ می گوید: «65 سال است که باقلوا درست می کنم و حدود 40 سال است که در اینجا مشغول به کار هستم.» بعد کمی از مواد باقلوا را کف دستم می ریزد و با چشیدنش انگار که تمام وجودم شیرین می شود.