41 نوع آموزش کامل شیرینی عید در خانه؛ با طعم قنادی – مجله اکالا

اما برای آنکه بتوانید با اطمینان خاطر به این شغل ورود کنید، باید با مزایا و معایب شغل قنادی آشنا باشید. درست است که این شغل درآمد زیادی دارد، اما یکی از معایب شغل قنادی، غیرمطمئن بودن آن است. قنادیها هم از آن شکل و شمایل ساده قدیمی بسیار فاصله گرفتند و با ظاهری آراستهتر و محصولاتی متنوعتر و ویترینهایی متفاوتتر از قبل، با یکدیگر رقابت میکنند؛ اما در این میان، هنوز هم به جرئت از همان اولینهای این حرفه باید در جستوجوی خوش طعمترین و بهترین شیرینیهای شهر بود؛ همانهایی که اصالت و تازگی و کیفیت را فدای رقابت نکرده و همچنان مشتریان وفادار خود را حفظ کردهاند. قنادی جواهر، در مرکز تهران، با این که حدود 4 ماه است که از عمر آن میگذرد؛ اما مدیریت آن، آقای محرر، خیلی سال است که با اصول شیرینی پزی و غیره آشنایی دارد و با این حرفه اصلاً غریبه نیست. آنچه که در در معرفی شغل قنادی باید به آن توجه داشته باشیم، خلاقیت، مهارت و پاکیزگی است! در معرفی شغل قنادی باید بگوییم که این شغل به معنی درست کردن انواع شیرینی های خشک و تر، شکلات و کیک و …

هر روز بهترین پیشنهادات ویژه همراه با تخفیف ویژه کاربران را به شما معرفی می کنیم و به سادگی از آن استفاده کنید. فروشگاه لوازم قنادی پاک نو پس از سال ها تجربه در عرصه تولید و ارائه انواع لوازم قنادی و کیک و شیرینی هم اکنون به صورت آنلاین آماده ارائه محصولات خود و پخش لوازم قنادی به تهران و شهرستان ها می باشد. که با استفاده از تجربیات چندین ساله کادر لوازم قنادی پاک نو تهیه شده است بهره برده و کیفیت شیرینی ها، کیک ها، ژله ها و سایر موارد مربوط به آشپزی خود را بالاتر ببرید. اگر در حال تصمیمگیری برای ورود به صنعت غذایی هستید این مقاله برای شما منبع خوبی خواهد بود که پاسخ سؤال چگونه قنادی بزنیم را دریافت کنید و با مراحل و نکات مربوط به راهاندازی قنادی آشنا شوید. مسلماً اگر یک قنادی خودش شیرینیهایش را تولید کند، فروش بیشتری هم خواهد داشت. یکی از مزایای شغل قنادی این است که هم برای خانم ها مناسب است و هم آقایان. است و تمامی کسانی که به این کارها مشغول هستند در واقع شغل قنادی را برای خود انتخاب کرده اند.

جهت داشتن توضیحات کامل تر از روش ثبت برند قنادی و همینطور انجام تمامی مرحله ها می توانید با موسسه ی ثبتینو و وکلای این عرصه مراجعه کرده و در این خصوص مشاوره بگیرید. شغل قنادی نه در ایران بلکه در سایر کشورها از شغل های پردرآمد و مهم محسوب می شود؛ چرا که طرفداران شیرینی و خوراکی های خوشمزه در سراسر جهان وجود دارند. این شغل برای کسانی که از دنیای طعم ها و ترکیب آن ها لذت می برند، شغلی بسیار هیجان انگیز خواهد بود. درآمد خوبی دارد. از دیگر مزایای شغل قنادی می توانیم به درآمد آن اشاره کنیم. شغل قنادی را نمی توانیم محدود به شهر و یا کشور خاصی بنامیم. این قنادیها علاوه بر فروش شیرینی، با گذاشتن میز و صندلی فضایی کافیشاپی در قنادی به وجود آوردهاند که مشتریان میتوانند بنشینند و همانجا برایشان شیرینیهای مختلف به همراه چای، قهوه یا نوشیدنیهای دیگر سرو شود. در حالی که چندی قبل، خبری در مورد شکایت از طرح جعبه یکی از شیرینی فروشیهای قدیمی تهران (شیرینی فرانسه) منتشر شده بود، روز گذشته حساب کاربری این قنادی در توئیتر از پلمب این مجموعه خبر داد. در صورتی که شما یک قنادی کوچک تاسیس کرده اید، باید بتوانید در هر روز چیزی حدود 20 تا 30 کیلو از محصولات مختلف خود مانند شیرینی، کیک، شکلات، آجیل و غیره فروش داشته باشید.

درواقع اگر می خواهید در این شغل موفق و پیشتاز رقبا باشید، همیشه باید سر کار باشید. سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید و اگر دوست دارید دستور پخت شیرینی دیگری به این شیرینی ها اضافه شود، در قسمت نظرات برای ما بنویسید. 3. با دور کند همزن کاملا مخلوط کنید و بعد نشاسته ذرت و بکینگ پودر رو به مواد اضافه کنید. شکلات سفید رو روی حرارت غیر مستقیم بخار آب به روش بن ماری کاملا ذوب کنید و به مخلوط پودر بادام و پودر قند اضافه کنید،به خوبی مخلوط کنید تا به خورد هم برن. 2. شیر و شکر مخلوط شده رو روی حرارت بالا قرار بدین و هم بزنید تا شکر حل بشه. قیمت کیک ها و شیرینی ها در این قنادی به نسبت محله ای که در آن قرار گرفته است تقریبا رو با بالا می باشد که البته این امر باعث ایجاد کیفیتی مطلوب تر نیز شده است. 1. برای آماده کردن خمیر این شیرینی، کره نرم شده (خیلی نرم و شل و ول نباشد) و پودر قند الک شده رو داخل ظرفی بریزین و با همزن بزنید تا یکدست و پوک بشن.