41 نوع آموزش کامل شیرینی عید در خانه؛ با طعم قنادی – مجله اکالا

چه در نیمه اول سال و چه در نیمه دوم سال، کافه قنادی ها، معمولا پاتوق شکم گردها را تشکیل داده و فرصت خوبی برای دیدارهای شیرین است. در تهران، برخی از کافه ها و قنادی ها، سابقه ده ها ساله داشته و در فهرست مقصدهای نوستالژیک شکم گردی پایتخت قرار میگیرد مثل کافه نادری و شیرینی فرانسه و قنادی وزرا که دهه پنجاهی ها و دهه شصتی ها با آن به خوبی آشنا هستند. یکی از مقصدهای شکم گردی برای بالاشهری های تهران، سولدوش پاسداران است. گزارش امروز سرویس گردشگری روزیاتو شما را با شماری از شیرینی فروشی ها و کافه قنادی های تهران آشنا میکند. فهرست قنادی های معروف تهران بیش از مواردی است که در این گفتار ارائه می شود و اگر شما هم با قنادی مطرحی در پایتخت آشنا شده اید، نظرات خود را در قسمت کامنت در اختیار ما قرار دهید. اگر رنگ مات انتخاب می کنید باز باید توجه داشته باشید تمیزی آن کاملا به چشم بیاید. شما با این کار به جای آن که شمع ها و دیگر اکسسوری های فروش را روی دیوار نصب کنید داخل آن ها قرار داده اید و نظم ترتیب به وسایل و مغازه داده اید.

یکی از کارهایی در دکوراسیون قنادی شما را می تواند از رقبا مجزا کند استفاده از قفسه یا کابینت های شیشه ای در مغازه است. این قنادی علاوه بر انواع شیرینی های تر و خشک و همچنین کیک های متنوع امکان سفارش شیرینی ها و کیک های خاص با سلیقه ی مشتریان را دارا می باشد. کافه قنادی ناتلی در خیابان سهروردی شمالی، پایین تر از میدان پالیزی (پاتوق آبمیوه خورها و زاپاتا خورهای تهران) قرار دارد. جایی که شما را با جدیدترین دسرهای فرانسوی و تارت ها و شیرینی های دانمارکی آشنا میکند و همواره کیک های عروسی و نامزدی و تولد هیجان انگیزی برای عاشقان کیک و شیرینی دارد. جایی که شما میتوانید به صورت ایستاده هم شیرینی سفارش داده و با انواع و اقسام نوشیدنی ها میل کنید. زمانی که ترکیب آماده شد، مایه چیز کیک را روی خمیر بیسکوییت پخش کنید و دوباره به مدت 30 تا 45 دقیقه در فر بپزید. قیمتهای شیرینی در این شیرینی فروشی به نسبت بسیاری از قنادی های تهران متفاوت است و میتوان سولدوش پاسداران را در فهرست قنادی های لوکس برشمرد.

قنادی سولدوش انواع شیرینی ها و دسر های زیبا و خوشمزه و متنوعی دارد. ۵۳ سال فعالیت در خیابان انقلاب تهران، خود نشان دهنده اهمیت کسب و کار شیرینی فرانسه در این خیابان معروف پایتخت دارد. وچند نفر آنها اوستا کار هستند ؟ در انتخاب ویترینها بهتر است طوری باشند که مشتریان برای دیدن شیرینیهای داخل آنها نیاز به خم شدن نداشته باشند و ترجیحاً از ویترینهای بلند یک طبقه استفاده شود. بهتر است قرارگیری ویترینهای شیرینی بهگونهای باشد که مشتری در بدو ورود بتواند اشراف کلی به همه بخشهای قنادی داشته باشد. یکی از کار های جالب و خلاقانه ای که شما می توانید در دکوراسیون قنادی انجام دهید آن است که برای مشتری ها میز و صندلی بگذارید. شما با این کار می توانید مشتری های دیگر را جذب قنادی خود کنید. پیشنهاد ما به شما این است تا جای ممکن از سنگ یا سرامیک هایی استفاده کنید که براق باشد.

برای دکوراسیون قنادی یکی از مسئله هایی که کمتر به آن پرداخته می شود سرامیک یا سنگ برای کف مغازه است. صندلی ها می تواند رو به پنجره هایی رو به بیرون باشد یا می توانید یک جزیره در مغازه ایجاد کنید و دور آن را صندلی بچینید. بعد از آن روغن مایع را به آن ها اضافه کنید. سپس برای گسترش فعالیت خود به تهران آمد و در سال ۱۳۴۳ خورشیدی، شعبه دیگری از این قنادی را در خیابان انقلاب نبش خیابان جمهوری افتتاح کرد و یک سال بعد شعبه دوم تهران را در خیابان انقلاب روبهروی لالهزار تاسیس و نام «قنادی ورسای» را بر آن نهاد. آدرس شیرینی لادن: سعادت آباد ، خیابان سرو غربی ، نبش بلوار شهرداری است. این مجموعه هفتاد سال سابقه دارد و اکنون بلوار شهرداری را نه فقط برای بیمه گردهای شعبه ۲۵، بلکه برای شکم گردها، جذاب کرده است. البته این را در نظر داشته باشید اگر مغازه ای بزرگ دارید قسمتی که شکلات و پاستیل ها قرار دارد بهتر است از نور های طبیعی یا لامپ های رنگ سفید استفاده کنید تا رنگ آن ها کاملا مشخص شود. در دکوراسیون قنادی استفاده از نور بسیار می تواند هم ظاهر مغازه ی شما را چشم نواز کند، هم می تواند به شیرینی و کیک ها ظاهری لذیذ و وسوسه انگیز بدهد.