41 نوع آموزش کامل شیرینی عید در خانه؛ با طعم قنادی – مجله اکالا

قنادی یزدی ها با بیش از 20 سال سابقه و با استفاده از بهترین مواد اولیه و بهره گیری از تکنولوژی های پیشرفته محصولات باکیفیت با طعمی لذیذ را تولید می کند. عدم استفاده از روغن پالم در شیرینی های خامه ای و استفاده نکردن از جوش شیرین در شیرینی خشک سبب جلب اعتماد مشتریان آن شده است. روی به رویم مردی میانسال در حال وزن کشی جعبه های شیرینی است، یخچال شیرینی های خشک تقریباً خالی شده، خانمی به دنبال نان خامه ای و شیرینی آلمانی ویترین ها را برانداز می کند. شیرینی نارگیلی، شاید یکی از انتخابهایی باشه که همیشه برای پذیرایی های عید در نظر گرفته میشه؛ رایجترین مشکلاتی که پخت شیرینی نارگیلی توی خونه داره، خشک شدن یا میزان شیرینی کم یا زیاده! اگر این شیرینی رو با اندازه دقیق مواد اولیه ذکر شده درست کنید، به به هیچکدوم از این مشکلات برنمیخورین. شیرینی نارگیلی شکلاتی یک شیرینی خوشمزه با ماندگاری بالا برای عید است که ما در این آموزش ما این شیرینی را بدون آرد و روغن مایع درست میکنیم. در سال 1366 و در میانه ی جنگ ایران و عراق، در حالی که تعداد قنادی های مشهد زیاد نبود مردم هم گزینه های زیادی برای انتخاب شیرینی نداشتند؛ قنادی خروس قندی با فروش کیک و شیرینی های تهیه شده از همسایگان و دوستان شروع به کار کرد.

این در حالی است که شیرینی جزو کالاهای اساسی محسوب شده و نرخگذاری آن توسط دولت انجام میشود. این قنادی با سابقه یکی از معروفترین و بهترین شیرینی فروشیهای تهران به حساب میآید که با دانمارکی داغ و شکری زبانزد خاص و عام شده و کیفیت بالا و قیمت ارزان شیرینیهایش نیز، محبوبیت آن را همچنان حفظ کرده است.کروسان و دانمارکی شیرینی دانمارکی؛ منبع عکس: صفحه اینستاگرام شیرینی دانمارکیشیرینی دانمارکی ویلا، در سال ۱۳۳۹ خورشیدی کارش را با پخت اولین شیرینی دانمارکی آغاز کرده و با همین اسم و رسم، سالها به گواه بسیاری، بهترین دانمارکی تهران را عرضه میکند. این حرفه هم سختیهای خاص خودش را دارد ممکن است در ابتدای کار سود کمی داشته باشید یا اصلاً سود نکنید و مجبور شوید از جیب خودتان خرج کنید. در ضمن فراموش نکنید که کیک های بی بی هر روز به تعداد محدود پخته می شه و زود تموم می شه پس حتما برای خریدنش برنامه ریزی کنید. طرز تهیه شیرینی بهشتی رو در مقاله آن دنبال کنید.

برای برش گز و آماده کردن با آرد میتوانید بر روی طرز تهیه گز آردی خانگی کلیک کنید. در سال 1383 با راه اندازی کارگاه اختصاصی اقدام به تولید محصولات خود نمود. به همین دلیل توصیه میشود در هیچکدام از ماههای مذکور استارت اولیه کسبوکار نخورد زیرا باید با ایجاد مزیت رقابتی و افزایش فروش در ماههای دیگر سال هزینههای جانبی را پسانداز کرد تا دچار کسری بودجه نشوید. با ثبت جهانی برند قنادی می تواند به راحتی در بازاریابی های بین المللی شرکت نماید و دارای اعتبار گردد. مدت اعتبار برند ثبت شده ده سال است و پس از اتمام دوره ، قابلیت تمدید را دارد. کیک استودیوی ورتا یکی از آن قنادیهای مدرنی است که در مرکز شهر تهران قرار دارد و توانسته حسابی مخاطب قهوه خور و شیرینی پسند جذب کند. در صورتی که به عنوان شخص حقیقی اقدام می کنید، کپی شناسنامه و کارت ملی صاحبان برند کفایت می کند. الان قنادی موفق است که خودش تمامی شیرینیهای داخل ویترینهای خود را تولید کند. هانس یکی از آن قنادیهایی است که دو مدل از شیرینیهای آن بسیار معروفند. از جمله مدارکی که باید پس از ثبت اطلاعات در سامانه به اداره ثبت مالکیت معنوی ارائه نمایید، شامل دو نسخه از اظهارنامه علامت تجاری است که می بایست از سامانه پرینت کرده و امضا نمایید.

نان و شیرینی ماری هم در غرب تهران در محله پونک یکی از بهترین قنادی ها است، این قنادی با ارائه انواع نان، شیرینی های خشک، کیک های تولد، دسرهای فرانسوی، باقلوا و … دقت کردهاید که شیرینیهای خامهای که با کیفیت مطلوب درست نمیشوند، چربی ناخوشایند و آزاردهندهای دارند؟ وقتی نزدیک عید میشه، خانمها و آقایان با سلیقه و هنرمند به فکر درست کردن شیرینیهای مختلف میوفتن. از قدیمی ترین و معروفترین قنادی های مشهد که به تازگی شعبه دوم آن هم در بلوار وکیل آباد با دکوراسیونی شیک و زیبا افتتاح گردیده است. امروزه با توجه به رونق کسبوکارهای اینترنتی بهترین کار تبلیغ قنادی و جذب مشتریان این است که در واسط کالا آگهی کسبوکارتان را ثبت کنید، از محصولات خود عکس بگذارید و حتی میتوانید از شیرینیها و یا کار قنادیتان یک ویدئو بگیرید و در آگهی خود قرار دهید که طبیعتاً جذابیت بیشتری برای مخاطب دارد. هم اکنون در خیابان ابن سینا (چهارراه دکترا) با کیفیت و تنوع محصولات سنتی به کار خود ادامه می دهد. هم اکنون 22 شعبه فعال در سراسر کشور داراست. مثلاً در منطقهای ممکن است تقاضا برای انواع دسر زیاد باشد سعی کنید دسرهای متفاوت را هم به لیست خود اضافه کنید.